کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مسابقه کتابخوانی

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف در آستانه فرارسیدن عید سعید غدیر، مسابقه بزرگ "در امتداد غدیر" را ویژه اقشار مختلف و علاقه مندان برگزار می کند .

به گزارش خبر اسای اعلام معاونت فرهنگی سازمان اوقاف منبع سئوالات کتاب «در امتداد غدیر» است و پاسخ‌ها مطابق مطالب کتاب تصحیح خواهد شد و به برندگان مسابقه به قید قرعه جوایز ارزشمندی اعطا خواهد شد.

این گزارش می افزاید : علاقه مندان می توانند شمارۀ گزینه‌های صحیح را در قالب یک عدد ۱۴ رقمی از چپ به راست، به سامانۀ پیامکی به شماره ۳۰۰۰۱۹۶۶ ارسال فرمایید.

مهلت ارسال پاسخنامه حداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان سال جاری است و اسامی برگزیدگان در تاریخ ۲۲ آبان سال جاری در سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی (www.mfso.ir) و نیز سایت مرکز فرهنگی پژوهشی (www.mfpo.ir) وسایت سازمان اوقاف اعلام خواهد شد.

برندگان، دو هفته بعد از اعلام نتایج فرصت دارند مشخصات درخواستی را از طریق سامانه پیامکی ارسال نمایند، در غیر این صورت از لیست برندگان کنار گذاشته خواهند شد. کتاب در امتداد غدیر از طریق ادارات اوقاف وامامزادگان قابل دریافت است .


شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


لینک کوتاه: betanews.ir/n/867060

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم