خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

سرویس ورزشی جوان ایرانی به نقل از ورزش3؛ بخش مهمترین رویدادها:

کد خبر: 1453981/29 زمان: 03:20   1396/05/23 بازدید: 3,474

در مصاحبه با خبرنگاران

رئال مادرید امشب در نوکمپ برابر بارسا 3-1 به پیروزی دست یافت تا خیز بلندی به سوی فتح سوپرکاپ اسپانیا برداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال ابتدا با گل به خودی پیکه از بارسا پیش افتاد اما در ادامه، مسی روی یک پنالتی بحث برانگیز توانست کار را مساوی کند. رونالدو دقیقه 80 با شوتی استثنایی یک بار دیگر رئال را پیش انداخت و دو دقیقه بعد داور او را به دلیل تمارض اخراج کرد. در دقیقه 90 بازی نیز آسنسیو کار بارسا را با زدن گل سوم تمام کرد در حالی که کهکشانی ها 10 نفره بودند.

 

 

 

 

زیدان در پایان بازی گفت:« بازی بسیار خوبی انجام دادیم و تنها انتقاد من به داور بازی روی اخراج رونالدو است. از نظر من آن صحنه پنالتی بود و رونالدو تمارض نکرد. معتقدم اگر پنالتی هم نبود، کارت زرد دومی که به او نشان داده شد، بسیار سختگیرانه بود. برای او تقاضای فرجام خواهیم کرد.

به بازی شاگردانم افتخار می کنم چون با وجود 10 نفره شدن توانستیم یک گل دیگر هم به ثمر برسانیم. همین جا از آنها تشکر می کنم. معتقدم کار قهرمانی تمام نشده و پس از کمی استراحت باید به بازی برگشت فکر کرد.»

 

پلان بی:« در رئال تیم اول و دوم نداریم. همه شانس بازی کردن دارند و هر زمان که در زمین باشند، تمام توان شان را می گذارند. همه بازیکنان تمرکزشان روی تیم است.»

 

آسنسیو:« او شگفت انگیز است. آسان نیست یک ربع در زمین باشی و این همه تفاوت ایجاد کنی. توانایی او در کار با توپ بسیار بالاست. از او بسیار راضی هستم.»

 

ایسکو:«او وقتی به رئال آمد، تصور می کردم که روزی به چنین سطحی برسد. او وقتی با ما قرارداد امضا کرد من در کادر فنی بودم. ایسکو به کمی زمان نیاز داشت و حالا مهار نشدنی است. او چه گل بزند چه نزند ،در تیم تاثیرگذاری فراوانی دارد. توپ را نمی توان به سادگی از وی گرفت و به خاطر پیشرفت او بسیار خوشحالم. او همچنان در حال رشد است.»

 

 لینک کوتاه: betanews.ir/n/867021

خبر فوق مربوط به رسانه جوان ایرانی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم