کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر: بازدید: 164
img

«سیدحسین علوی» مدیرمسوول خبرگزاری بسیج و خواهرزاده‌ی «حسین شریعتمداری» درباره‌ی آنچه «جوسازی رسانه‌های ضد انقلاب مبنی بر ارتباط وی با موساد و بازداشت وی» خوانده، در گفت و گو با پایگاه ۵۹۸ اظهار داشت: این ماجرا دارای عقبه ای بسیار پیچیده است. در ابتدا باید گفت آن کسانی که نامشان در کنار نام بنده برده شده است افرادی هستند که ما حدود ۱۰ سال است که در حاشیه فضای رسانه ای کشور به عنوان عناصر نفوذی با آن ها درگیر هستیم! برای نمونه یکی از این افراد که از آن نام برده شده است آقای گلپور می باشد که در سال ۸۳ کتابی را تحت عنوان “شنود اشباح” منتشر و در این کتاب دروغ هایی را در خصوص فضای سیاسی و دستگاه های امنیتی کشور مطرح می کند. همان زمان جریان رسانه ای اصیل انقلابی و در راس آنان حاج حسین شریعتمداری جلوی این فرد می ایستند.

– حاج حسین شریعتمداری در روزنامه کیهان مقاله بسیار مهمی را با عنوان “به نام خودی ، به کام غیر خودی” علیه گلپور منتشر می کند و پرده از دروغ های وى در کتاب شنود اشباح بر می دارند. اما در طرف مقابل کسانی که از گلپور حمایت می کنند سرویس های جاسوسی خارجی هستند. به عنوان نمونه، این فرد مطلبی را تحت عنوان “جوابیه” با ادبیات بسیار توهین آمیزی علیه حسین شریعتمداری می نویسد که این مطلب از سایت “گویا نیوز” منتشر می شود. جالب است که این سایت در بین ضد انقلاب مشهور به “سیا نیوز” است و تبلیغ عضو گیری رسمی برای سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) هنوز بر روی این سایت وجود دارد! پس در ابتدا باید گفت که افراد دستگیر شده از چنین عقبه و سابقه اى برخوردار هستند.

– در همان زمان نیز بنده با توجه به مسئولیتی که در خبرگزارى جمهوری اسلامی (ایرنا) داشتم، علیه این افراد انتقاداتی را مطرح کردم. حدود ۱۰ یا ۹ سال پیش و در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات مشاهده کردیم که این افراد به واسطه سایتی که راه اندازی کرده اند غرفه ای در نمایشگاه دارند و از باب نهی از منکر و انذار به عناصر غرفه چند کلمه اى تذکر دادیم. نکته جالب توجه این است؛ عکسی که از بنده در کنار این افراد منتشر کرده اند مربوط به انذار و نهی از منکر بنده علیه این افراد است و برخلاف ادعای مطرح شده هیچ رابطه ای غیر از نهى از منکر با این افراد وجود نداشته است. این از طنزهاى ماجراست که با وجودى که ما از اولین کسانی بودیم که به این افراد اعتراض و انتقاد داشتیم حالا رسانه مواجب بگیر دشمن آمده و ما را به آنها متصل کرده!

– علی ایُّ حال ما هرچه گفتیم که این افراد نفوذی هستند کسی توجهی نکرد! چه اینکه اینها بین افراد نادان به ظاهر خودی وجاهتی داشتند! اما از ۷-۸ ماه پیش که خبر رسید این افراد دستگیر شدند مشخص شد که آنان نفوذی بوده اند. اما نکته اصلی این است که چرا جریان ضد انقلاب ، این دو نفر را با وجودى که بازداشتشان مربوط به هشت ماه پیش بوده، الان به بنده منسوب کرده اند؟! این موضوع دلیلی دارد که اصلا ارتباطی به اعوجاجات این دو نفر ندارد!

– بنده در خرداد ۹۶ و بعد از انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گرفتم نسبت به خطر نفوذ در ارکان کشور توسط عناصر به ظاهر خودی هشدارهایی را بدهم و سلسله سخنرانی هایی که مطابق روال سالهاى اخیر به دعوت سپاه پاسداران انقلاب اسلامى داشتم را به موضوع نفوذ اختصاص دهم.

– در این سخنرانی ها بنده مطالبی را به صورت مفصل و مستند در مورد ۲-۳ نفر از رجال سیاسى مهم و تصمیم ساز کشور بیان داشتم که در ماجرای فتنه ۸۸ همصدا با دشمنان انقلاب اعضاى شورای نگهبان را به قانون ستیزی و قانون گریزی متهم کرده بودند. که پس از بازتاب گسترده آن سخنرانى ها اتفاقاتی رقم خورد.

– در همان زمان کانال خبیث و ضد انقلابی “آمد نیوز” در یک موضع گیری کاملا شفاف، جانب یکى از همین مقامات عالى رتبه اما کم بصیرت را گرفت و علیه بنده و شورای نگهبان لجن پراکنی کرد. ما در همان زمان و با توجه به حمایت های صورت گرفته از این مقام مسئول در رسانه‌های ضد انقلاب متوجه شدیم که برنامه قطعى حمایت از این افراد در رسانه هاى ضدانقلاب وجود دارد.

– پس از گذشت مدتی، فشارها از هر سو شروع شد! از پیغام و پسغامهاى به ظاهر دوستانه مبنى بر اینکه ما همه با هم سر یک سفره ایم! پس بى خیال این صحبتها شو! تا تهدیدهاى ایمیلى و تلگرامى و این اواخر اقدامى احمقانه که به زودى از ابعاد آن رونمایى خواهم نمود! همگى خبر از دستپاچگى این جریان مشکوک داشت.

– اما وقتى این افراد متوجه شدند چیزی از فشارهاى صورت گرفته عایدشان نشده است از طریق همان کانال های ضد انقلابی که روزی جانب آن مقام مسئول را در ماجرای فوق گرفته بودند شروع به انتشار مطالبی مضحک مبنی بر ارتباط بنده با تشکیلات جاسوسى دشمنان کردند!

– بنده عقبه این ماجرا را خوف از افتادن پرده از نقاب جریان نفوذ می دانم. این افراد احساس خطر می کنند که بنده این خط را ادامه دهم و بدانند که بنده به اذن خدا این خط را رها نمی کنم چون احساس می کنم که ما دقیقا به هدف زده ایم و اگر به هدف نمی زدیم اینگونه دست و پا نمی زدند!

– این جریان مشکوک مدتی از طریق افرادی که بنده برای آنها احترام زیادی قائل هستم به صورت غیر رسمی فشارهایی آوردند که بنده را از خطی که در پیش گرفته ام منصرف کنند. وقتی دیدند تاثیری ندارد شروع به فحاشی علیه بنده کردند!

– در خاتمه از همین جا به کسانی که در چندماه اخیر به گمان کودکانه خودشان انواع و اقسام فشارها را آورده اند می گویم که هیچ کدام از این حربه ها کارساز نخواهد بود و تا انتهای این ماجرا حرکت خواهم کرد تا جریان خطرناک نفوذ را رسوا کنم. همین جا نیز به نفوذى ها اعلام مى کنم که اسناد بسیار مهم دیگری را در اختیار دارم که انتشار آنها در آینده نزدیک مطمئنم دود از مغز طراحان پشت صحنه آمدنیوز بلند خواهد کرد!

انتهای پیام

کلمات کلیدی: آمدنیوز - حسین شریعتمداری - سیدحسین علوی

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867015

خبر فوق مربوط به رسانه انصاف می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم