خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، در مهمترین بازی روز یکشنبه و در چارچوب رقابت های گروه یک، تیم ملی بسکتبال کشورمان در برابر اردن قرار گرفت که در پایان موفق شد این تیم را با نتیجه 83 بر 71 شکست دهد و به عنوان تیم اول به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.
در دیگر بازی گروه سوم نیز سوریه و هند که هر دو بازی قبلی خود را واگذار کرده بودند، به مصاف هم رفتند که در پایان سوری ها موفق شدند هندی ها را با نتیجه 87 بر 78 شکست دهند.
بدین ترتیب در این گروه پس از ایران تیم های اردن، سوریه و هند قرار گرفتند.
در گروه دو نیز تیم عراق به مصاف تیم صاحب عنوان چین رفت که در یک بازی نزدیک، از این تیم با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 60 بر 61 شکست خورد.
فیلیپین نیز در برابر قطر قرار گرفت که در پایان این تیم را با نتیجه 80 بر 74 شکست داد و به عنوان تیم نخست این گروه به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.
تیم های چین و عراق و قطر نیز به ترتیب رتبه های بعدی را در این گروه کسب کردند.

**بازی های یک چهارم نهایی
در پایان مرحله گروهی تیم های نخست گروه های چهار گانه شامل ایران، فیلیپین، نیوزیلند و استرالیا به طور مستقیم به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند و باید منتظر تعیین رقابایشان پس از بازی تیم های دوم و سوم گروه ها با یکدیگر باشند.
بر این اساس روز دوشنبه تیم های لبنان و تایوان به مصاف هم می روند که برنده آنها باید در مرحله یک چهارم نهایی با ایران بازی کند.
در دیگر بازی دوشنبه، تیم های ژاپن و کره جنوبی روبروی هم قرار می گیرند که برنده این بازی نیز در مرحله یک چهارم با فیلیپین مسابقه خواهد داد.
روز سه شنبه نیز تیم های اردن و عراق در برابر هم قرار خواهند گرفت تا برنده آن حریف نیوزیلند شود.
چین و سوریه نیز با هم مسابقه خواهند داد تا برنده این بازی به دیدار استرالیا خواهد رفت.
رقابت های بسکتبال کاپ آسیا تا 29 مرداد در ورزشگاه «نهاد نوفل» در استان جبل لبنان ادامه پیدا خواهد کرد.
خاورم**2054
انتشاردهنده: محمد خواجوئی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/867003

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم