خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
 سرمربی یوونتوس: لایق قهرمانی نبودیم/ نمایش زشتی ارائه دادیم سرمربی یوونتوس، حریف تیمش را لایق قهرمانی در سوپرجام ایتالیا دانست. به گزارش ،

، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل لاتزیو در سوپرجام ایتالیا، نمایش بازیکنانش را «زشت» نامید.

او گفت: فارغ از گل هایی که دریافت کردیم، به طور کلی بازی بد و زشتی انجام دادیم و لاتزیو لایق پیروزی بود.تا 30 دقیقه پایانی اصلا خوب ظاهر نشدیم و وقتی به بازگشت به جریان نیاز پیدا کردیم، بهبود یافتیم.باید از هم اکنون درک کنیم چه فصل دشواری پیش روی ماست.لاتزیو هنگام تصاحب توپ، بانشاط تر و سریع تر عمل می کرد.بازی باید به وقت اضافه کشیده می شد اما به هر حال لاتزیو استحقاق برتری را داشت.

او در ادامه افزود: از زمان ورود داگلاس کاستا جریان بازی به سود ما عوض شد و معایب تیمم در نیمه اول دیگر به چشم نیامد.تمرینات پیش فصل را دیر شروع کردیم و برخی بازیکنان هنوز به لحاظ بدنی آماده نشده اند، با این وجود می توانستیم در نیمه اول کنترل بهتری بر جریان بازی داشته باشیم.شرم آور است که به اولین هدف فصل جدیدمان نرسیدیم اما از هفته آینده در لیگ برای شروع پیروزی هایمان تلاش دوباره ای خواهیم داشت.رقابت برای پیروزی دشوارتر از همیشه به نظر می رسد. 2 سال قبل در سوپرجام ایتالیا، لاتزیو را در بردیم اما فصل سری A را بد شروع کردیم. امیدوارم این بار ماجرا برعکس شود!

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866999

خبر فوق مربوط به رسانه فرتاک ورزشی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم