خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی ضمن ابراز خرسندی از پیشنهاد شایسته مهندس محمود حجتی توسط رئیس جمهور برای تصدی مجدد پست وزارت جهاد کشاورزی در دولت دوازدهم، گفت: مهندس حجتی به عنوان مدیری جهادی و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی، کارنامه درخشانی در پیشینه خود دارد.
شهیدزاده دوران وزارت مهندس حجتی در وزارت جهاد کشاورزی را دورانی درخشان ، پویا و پر افتخار برای بخش کشاورزی دانست و اظهار داشت: مهندس حجتی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و اجرای سیاست های اقتصادی دولت در بخش کشاورزی موفقیت های چشمگیری به دست آورد که از آن جمله می توان رسیدن به خودکفایی در تولید محصول گندم پس از سال ها وابستگی به واردات ، افزایش چشمگیر ضریب مکانیزاسیون کشاورزی، موفقیت در روند اصلاح الگوی مصرف آب در بخش کشاورزی، افزایش نرخ تولید در محصولات مختلف کشاورزی و دامی، حرکت به سمت تولید صادرات محور و کشاورزی اقتصادی با استفاده از فناوری های نوین، توجه ویژه به تشکل های بخش کشاورزی و بسیاری موارد دیگر را نام برد.
وی افزود: بانک کشاورزی به عنوان بازوی مالی دولت در بخش کشاورزی، بیش از پیش و با تمام توان و امکانات خود آماده است تا در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید، اقدامات موثر و خدمات ارزنده ای را برای رونق بخش کشاورزی ارائه دهد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866975

خبر فوق مربوط به رسانه اعتدال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم