خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
سومین جشنواره ملی اسباب‌بازی 24 تا 28 مرداد ماه به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در مرکز آفرینش‌های فرهنگی ‌هنری کانون واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

شعارسال: «ارزیابی طرح‌های ثبت شده و مجوز تولیدی در سال 1395 و معرفی برترین‌ها»، «برگزاری همایش یک روزه، کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی در حوزه اسباب‌بازی و سرگرمی کودکان» و «برپایی نمایشگاه عرضه و فروش اسباب‌بازی‌ها» موضوع‌هایی است که این جشنواره به آنها خواهد پرداخت.

شورای نظارت بر تولید، توزیع و واردات اسباب‌بازی که چندی پیش فراخوان این جشنواره را منتشر کرده بود، مهلت ارسال و ثبت‌نام طرح‌ها و ایده‌ها را تا 31 خرداد 1396 اعلام و عنوان کرد جزییات برگزاری این جشنواره به زودی منتشر خواهد شد.

جشنواره ملی اسباب‌بازی از سال 1394 فعالیت خود را به صورت جشنواره و نمایشگاه سالانه آغاز کرده است و تولیدکنندگان داخلی می‌توانند به عرضه محصولات خود بپردازند. افزایش آگاهی شرکت کنندگان نسبت به تولید اسباب‌بازی در ایران و درک اهمیت و ضرورت طراحی تولید برای مخاطبان و بازار ایران تنها بخشی از هدف‌های این رویداد است.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار:22مرداد1396، کدخبر: 82562566: www.irna.ir


لینک کوتاه: betanews.ir/n/866971

خبر فوق مربوط به رسانه شعار سال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم