خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
بارسلونا 1 - 3 رئال مادرید؛ کار بارسا در نیوکمپ تمام شد

رئال مادرید 10 نفره در دیدار رفت سوپرجام اسپانیا بارسلونا را در نیوکمپ در هم کوبید.

به گزارش ایلنا،دیدار رفت سوپرجام فوتبال اسپانیا امشب و از ساعت 30 دقیقه بامداد برگزار شد که این دیدار در نهایت با برتری 3 بر یک رئال مادرید به پایان رسید.

نیمه اول این دیدار در حالی به اتمام رسید که دوتیم نتوانستند موقعیت چندانی به روی دروازه هم ایجاد کنند و با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

اما در نیمه دوم رئال خیلی زود و در دقیقه 50 به گل رسید.حرکت مارسلو از سمت چپ و پاس رو به جلوی این بازیکن با اشتباه پیکه وارد دروازه خودی شد تا رئال یک بر صفر پیش بیافتد.سه دقیقه بعد کارواخال می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند که تکل استثنایی آلبا مانع از آن شد.

دقیقه 58 کریستیانو رونالدو به جای کریم بنزما وارد میدان شد.

دقیقه 73 بعد از اینکه دنیس سوارز موفق به زدن ضربه در داخل محوطه نشد، توپ در موقعیتی طلایی مقابل دروازه جلوی پای بوسکتس قرار گرفت اما ضربه بد این بازیکن به بالای دروازه رفت.

دقیقه 76 لوئیز سوارز در زاویه ای بسته مقابل ناواس به شکلی مشکوک به تمارض، نقش بر زمین شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد.مسی پشت توپ قرار گرفت و توپ را برخلاف جهت حرکت دروازه بان به گل تبدیل کرد و بازی را به تساوی کشاند.

در ادامه ضد حمله بازیکنان رئال و پاس در عمق ایسکو برای رونالدو و شوت تماشایی این بازیکن به کنج دروازه تراشتگن رفت تا بازی با نتیجه2 بر یک به سود رئال ادامه پیدا کند.

در دقیقه 83 کریستیانو رونالدو داخل محوطه در جدال با اومتیتی نقش بر زمین شد و با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

رئال مادرید 10 نفره، باز هم به گل رسید، پاس در عمق وازکز برای آسنسیو، این بار در دقیقه 90 با شوت فوق العاده این بازیکن به طاق دروازه بارسا چسبید تا شاگردان زیدان در نیوکمپ به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866963

خبر فوق مربوط به رسانه ایلنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم