خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: وزیر اطلاعات راهکار برخورد با متخلفان در فضای مجازی را ارائه دهد

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، به نقل از خانه ملت سید کاظم دلخوش در نشست علنی امروز یکشنبه ( 22 مرداد) مجلس شورای اسلامی درنطق میان دستور، با ابراز تشکر از نمایندگان مجلس درخصوص تصویب طرح مقابله با ماجراجویی های تروریستی آمریکا درمنطقه، گفت:  امیدوارم این طرح درس قابل قبولی برای افراد نادان در دنیای استعمار مانند رییس جمهور آمریکا باشد که درخیانت به ملت ها از هیچ کوششی دریغ ندارد.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه درحال حاضر مجلس مشغول انتخاب و بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی دولت است، افزود: امروز چشم جهان اسلام به مجلس، دولت و ملت به عنوان ام القرای اسلام است، تقاضا دارم که دولت درگام اول درخصوص وزرای انتخاباتی به نکات بیشتری توجه کنند، ضمن اینکه مجلس باید با شناخت بیشتر و برگزاری نشست های متوالی وزرای کاردان و قابل قبول را انتخاب کند.

وی با بیان اینکه درمیان وزرای انتخابی به طورحتم افراد توانمند وجود دارد، تصریح کرد: از رییس جمهوربرای معرفی برخی وزرا به مجلس تشکر می کنیم، البته در دوره های قبلی تلاش برخی وزرا دیده و اقدامات بی دریغ آنها دررفع مشکلات کشور مشاهده شد؛ بنابراین امیدواریم این تلاش ها در آینده به کشور و ملت درپیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران کمک کند؛ همچنین آنهایی که ضعف دارند یا باید نقاط ضعف را مرتفع کنند یا اینکه مجلس به این افراد رای خود را خواهد داد.

دلخوش ادامه داد: در دوران گذشته برخی وزرا ضعف هایی داشتند، البته اخلاق خوب وزرا فراموش نمی شود؛ اما اخلاق مداری به تنهایی مشکلات را حل نمی کند، درحال حاضر مدیران اجرایی باید دردستگاه های دولتی فعالیت کنند؛ اما دربرخی وزارتخانه ها وزیر پس ازانتخاب راه خود را طی کرده و توجهی به مشکلات مردم و مجلس ندارد، بنابراین دراین خصوص مواردی وجود دارد که برای یک موضوع کوچک وزارتخانه ها و مدیران میانی سبب شدند که نمایندگان با استفاده از ابزار نظارتی وزیر را به مجلس فرا بخوانند.

این نماینده مردم درمجلس دهم،گفت: وزرا باید توجه کنند پس از انتخاب از سوی مجلس زمان مجلس، دولت و ملت را هدرندهند، اگر سوال و تذکر بسیار است؛ به این دلیل است که وزرا به برخی مسائل کم توجهی می کنند، همچنین باید از پرسنل وزارت اطلاعات صمیمانه تشکر کرد، به طور حتم سربازان امام زمان در طول تاریخ انقلاب به خوبی عمل کردند؛ اما ازوزیر پیشنهادی گلایه ها وانتظاراتی  در خصوص عملکردها وجود دارد.

وی گفت: بخش اعظم فضای مجازی موجود درکشور به سمت تخریب ملت و دولت است، توهین به ملت یک جرم است و اشاعه فساد و توهین جرمی بالاتر دارد، بنابراین وزیر باید دربرنامه های پیشنهادی خود راهکارهای برخورد با تخلف و افراد متخلف را ارایه دهند، همچنین درارتباط با بحث اشتغال، تولید و اقتصاد مقاومتی به فرمایشات مقام معظم رهبری دراین مقطع زمانی باید توجه کرد؛درحال حاضر مردم نیازمند حل مشکلات اقتصادی هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، تاکید کرد: مردم نیازمند به اشتغال و رفع بیکاری فرزندان تحصیلکرده خود هستند، یعنی دستگاه های اجرایی و وزارتخانه ها باید به صورت هماهنگ مشکلات مردم را حل کنند، ضمن اینکه وزیر انتخابی برای وزارتخانه جهاد کشاورزی و بازرگانی به بحث پیشگیری از واردات برنج توجه کند؛ یعنی نباید اقداماتی را درجهت ضربه به تولید داخلی انجام داد، همچنین باید به بیمه کشاورزی، آب شرب شهرستان ها، شرایط معلمان حق التدریس، پیش دبستانی ها وآموزگاران نهضت سواد آموزی توجه کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866956

خبر فوق مربوط به رسانه هشدار نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم