خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان، گفت: مساجد با تدارک ویژه برنامه های شاد، پرنشاط، متنوع و جذاب، می توانند اولویت اصلی خانواده ها در بهینه سازی فصل تابستان فرزندان شان باشند، ضمن اینکه خانواده ها به طور سنتی، به مساجد، بیشترین اعتماد را برای گذراندن اوقات فراغت بچه های شان دارند.

وی افزود: متاسفانه مساجد به دلیل کمبود منابع مالی، توانایی فراهم کردن امکانات خدماتی، تفریحی و آموزشی را مانند برخی از مراکز فرهنگی خدماتی فعال در کشور ندارند از این رو، گاهی، نسبت به دیگر مراکز فعال در سطح محلات، عقب می افتند، هرچند مساجد در روستاها و شهرهای کوچک همچنان در محوریت اجرای برنامه های مختلف هستند.

امام جماعت مسجد سادات اخوی، خاطرنشان کرد: مرکز رسیدگی به امور مساجد، همواره در آستانه مناسبت های مهم دینی، انقلابی و فصلی، مانند آغاز فصل تابستان و اوقات فراغت، ابلاغیه ها، پوسترها و بنرهای مفیدی به منظور فعال سازی مساجد در آن مناسبت ها ارسال می کند و امسال نیز توصیه های خوبی در زمینه برگزاری برنامه های متنوع و جذاب برای فصل تابستان داشته است.

وحیدی گلپایگانی افزود: نهادهای مسجد سادات اخوی اعم از پایگاه بسیج شهید مجتبی جوانتاش، کانون فرهنگی امام عصر (عج) و موسسه ورزشی رزم انتظاران مهدی (عج) ویژه برنامه های دینی، ورزشی، علمی، اردویی و تفریحی با هدف تحقق خواسته مقام معظم رهبری مبنی بر «تهذیب، تحصیل و ورزش» برای فصل تابستان تدارک دیده اند که تاکنون شاهد استقبال گسترده کودکان، نوجوانان و جوانان از آن ها بوده ایم.

وی گفت: موسسه ورزشی رزم انتظاران مهدی (عج) همه روزه پذیرای افراد بسیاری است و تاکنون ورزشکاران مهذب و ولایت مدار بسیاری را آموزش داده و در فصل تابستان نیز ویژه برنامه های آموزشی در حوزه ورزش های رزمی برگزار کرده است.

امام جماعت مسجد سادات اخوی، بیان کرد: حضور نوجوانان و جوانان در کلاس های آموزش روخوانی، روان خوانی و ترجمه قرآن کریم مسجد سادات اخوی، عالی است و این حضور، روزهای یکشنبه در کلاس قرآنی استاد سبزعلی در این مسجد به اوج خود می رسد.

پایان پیام/397
ضمیمه :

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866941

خبر فوق مربوط به رسانه شبستان می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم