کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس شبکه بهداشت کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از برخی آمارها در حوزه های سلامتی، اظهار داشت: برخی از آمارهای منتشر شده در حوزه سلامت در این استان با واقعیت فاصله زیادی دارد.

شعارسال: «گشتاسب ملک‌پور» با اعلام این خبر گفت: متاسفانه برخی آمار‌ها از سوی برخی دستگاه‌ها در حوزه سلامت و بهداشت منتشر می‌شود که با واقعیت فاصله زیادی دارد.

وی با اشاره به برخی آمار‌ها در حوزه ازدواج‌های زودهنگام در کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: متاسفانه در این استان هنوز کسانی هستند که پایین‌تر از سن قانونی ازدواج می‌کنند و ما همچنان شاهد ازدواج‌های ثبت نشده هستیم. از سویی افرادی قبل از انجام مشاوره‌های رایگان اقدام به ازدواج می‌کنند.

ملک‌پور با تاکید بر واقعی نبودن برخی آمار‌ها در حوزه بهداشت و سلامت در کهگیلویه و بویراحمد، یادآورشد: برخی ازدواج‌ها در این استان زیر سن قانونی صورت گرفته و متاسفانه مشکلات متعددی در این ارتباط برای زوج‌ها ایجاد شده است.

وی گفت: اغلب ازدواج‌های زیرسن قانونی براساس «زور» و «اصرار» خانواده‌ها شکل گرفته است.

مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس شبکه بهداشت کهگیلویه و بویراحمد افزود: سقط‌ های غیرقانونی نیز در این استان گزارش شده که نگرانی‌های ما را دوچندان کرده است.

ملک‌پور با اظهار تاسف از آمارهای واقعی از سقط جنین در کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: رشد و افزایش سقط‌ های جنین برای ما نگران کننده است و باید تدابیر شایسته‌ای برای جلوگیری از این رشد اندیشیده شود.

وی انتشار آمارهای مرتبط با ازدواج‌های زیرسن قانونی، بارداری‌ها و سقط‌ ها را محرمانه خواند.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:22مرداد1396، کدخبر: 522810: www.ilna.ir


لینک کوتاه: betanews.ir/n/866930

خبر فوق مربوط به رسانه شعار سال می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم