کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
بارسلونا و رئال مادرید

بارسلونا و رئال مادرید

اختصاصی | رئال مادرید در دیدار رفت سوپر جام اسپانیا، در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف بارسلونا میزبان این بازی رفت که با وجود ده نفره شدن و اشتباهان فاحش داوری، توانست از سد آبی اناری ها بگذرد.

به گزارش ورزش 11 ،رئال مادرید موفق شد در دیداری جنجالی و پرحاشیه ، بارسلونا را در دیدار رفت سوپر کاپ اسپانیا با نتیجه 3-1 شکست دهد تا سرنوشت این بازی به دیدار برگشت پنجشنبه شب در سانتیاگو برنابئو وابسته باشد.


رئال مادرید که در این دیدار از داشتن لوکا مودریچ محروم بود، باید بدون اصلی ترین مهره خط هافبک خود به مصاف بارسلونا می رفت، دیداری که بی شک می توانست بدون او برای مادریدی ها بسیار سخت باشد، اما زیدان با ارائه پلن دوم خود توانست خلا این بازیکن را با حضور کواچیچ پر کند.

بارسلونا نیز که از امتیاز میزبانی بهره می برد، در ابتدای کار دلوفئو را در ترکیب خود قرار داد تا بتواند این بازیکن تازه وارد را محک بزند و نکته جالب تر در ارتباط با این دیدار حضور کریستیانو رونالدو بر روی نیمکت رئال مادرید بود که به جای وی بنزما به طور ثابت در نوک حمله قرار گرفته بود!

نیمه اول این دیدار حساس در عین هیجان و سختی خاص خود، بدون گل و بدون موقعیت خطرناک با نتیجه 0-0 به پایان رسید تا نیمه دوم این بازی طوفانی تر از هر زمانی باشد!

در نیمه دوم و روی حرکت فوق العاده مارسلو ، و اشتباه مسلم جرارد پیکه، این بازیکن دروازه خودی را در دقیقه 50 باز کرد تا نتیجه کار 1-0 به سود رئال مادرید رقم بخورد، پس از آن بارسلونا با هجوم خود بر روی دروازه رئال مادرید و اشتباه عجیب داوری بر روی لوییز سوارز خطا اعلام کرد تا لیونل مسی ضربه پنالتی بدست آمده را در دقیقه 76 وارد دروازه رئال کند تا بار دیگر همه چیز به تساوی کشیده شود.

پس از آن شروع طوفانی کریستیانو رونالدو آغاز شد تا او که تازه به جای بنزما به میدان آمده بود، در دقیقه 80 روی حرکتی فوق العاده توپ را روی ضربه استثنایی خود وارد دروازه بارسلونا نماید تا نتیجه کار 2-1 به سود این تیم شود، که پس از آن با شادی گل خاص خود که به نوعی پاسخ شادی گل لیونل مسی را در ال کلاسیکو فصل قبل بود را داد، با دریافت کارت زرد از سوی داور بازی جریمه شد!

پس از آن در صحنه ای دیگر اومتیتی و رونالدو در کورس با یکدیگر دچار تنش شدند که داور بازی به خیال تمارض، رونالدو را با کارت زرد دیگری جریمه کرد تا اشتباهات داوری در این دیدار به اوج خود برسد و رونالدو را از زمین بازی اخراج نماید و رئال مادرید 10 نفره شود.

اما این پایان کار نبود و مارکو آسنسیو دیگر بازیکن تازه وارد زمین شده، توانست روی ضربه استثنایی خود، دروازه بارسلونا را در دقیقه 90 باز کند تا صدمین گل تیمش را در تاریخ رقابت های رو در رو در ورزشگاه نیوکمپ به نام خود ثبت کرده باشد و پیروزی تیمش را نیز تضمین کرده باشد.

بارسلونا با پذیرش این شکست باید در دیدار پنجشنبه شب که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار می شود تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا در فقدان رونالدو در زمین حریف جبران نتیجه کند، هرچند که نتیجه ثبت شده بسیار سخت قابل بازگشت خواهد بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866894

خبر فوق مربوط به رسانه ورزش یازده می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم