کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

قائم مقام شهردار قم با بیان اینکه در حوزه پسماند نیز همچون ایمنی نیازمند تحول در تجهیزات و ساختارها هستیم، گفت: باید طی سال‌های آینده حجم مطلوبی از اعتبارات به سمت سازمان پسماند سرازیر شود تا بتوانیم شاهد بهبود زیرساخت‌ها باشیم.به گزارش قم پرس؛ ابراهیم معتمدی با بیان اینکه اتفاقاتی که در حوزه نظافت و پاکیزگی شهر افتاده است ملموس بوده است،افزود: تغییر فرهنگ شهروندی به سبب زیبایی و پاکیزگی شهر از سوی شهروندان بسیار ملموس است.
وی با تاکید بر تقویت هویت شهروندی در شهر قم، اذعان کرد: با اتفاقات بسیار خوبی که در حوزه مدیریت پسماند رخ داده شاهد افزایش توجه شهروندان به نظافت و پاکیزگی شهر شده ایم و این مساله نیز به نوعی تقویت فرهنگ شهروندی است.
معتمدی با بیان اینکه طی سال های اخیر اتفاقات بسیار خوبی در حوزه پسماند، ایمنی و تخلفات شهری رخ داده است، گفت: در حوزه تخلفات شهری سدمعبر یکی از بزرگترین مشکلات بود که با مشارکت نهادهای مختلف شاهد تعیین تکلیف شدن این معضل در شهر قم هستیم و به جرات می توان گفت امروز نظم بسیار مطلوبی در سطح شهر قم برقرار شده است.
وی با بیان اینکه در حوزه پسماند نیز همچون ایمنی نیازمند تحول در تجهیزات و ساختارها هستیم، افزود: باید طی سال های آینده حجم مطلوبی از اعتبارات به سمت سازمان مدیریت پسماند سرازیر شود تا بتوانیم شاهد بهبود زیرساخت ها باشیم.
قائم مقام شهردار قم با تاکید بر اینکه کمبودهای بسیار زیادی در حوزه تجهیزات پسماند وجود دارد، گفت: شکل اقدامی که در سازمان آتش نشانی در یک سال اخیر انجام شده باید در سازمان پسماند هم ایجاد شود تا شاهد تحول ساختار و تجهیزات باشیم.

منبع خبر: اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم
7


لینک کوتاه: betanews.ir/n/866883

خبر فوق مربوط به رسانه قم پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم