خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دبیر اجرایی خانه احزاب ایران با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه جدید گفت: حسین کمالی کاندیدای فراکسیون اصلاح‌طلبان برای ریاست خانه احزاب است.

محمدعلی تبرایی عضو شورای مرکزی و دبیر اجرایی خانه احزاب ایران در گفت وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری انتخابات رئیس جدید خانه احزاب، گفت: دستور کار نشست این هفته، انتخاب هیئت رئیسه جدید است. طبق اساسنامه هر سال یک نفر از فراکسیون های خانه احزاب رئیس دوره ای می شود.

وی افزود: سال اول بین آقایان غفوری فرد، حشمتیان و کمالی قرعه کشی شد که بر این اساس، سال اول آقای غفوری فرد از فراکسیون اصولگرایان، سال دوم حشمتیان از فراکسیون مستقلین و امسال هم نوبت فراکسیون اصلاح طلبان است.

تبرایی با اشاره به کاندیداتوری حسین کمالی برای ریاست خانه احزاب، گفت: ممکن است شخص دیگری هم از فراکسیون اصلاح طلبان کاندیدا شود و این منافاتی ندارد، اما تاکنون تنها کمالی کاندیداست.

دبیر اجرایی خانه احزاب خاطرنشان کرد: خانه احزاب استان های قزوین، گلستان و لرستان در دستور کار است تا به زودی دفتر نمایندگی خانه احزاب در این استان ها افتتاح شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866854

خبر فوق مربوط به رسانه تسنیم می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم