خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اختصاص ۵۰۶میلیارد تومان تسهیلات بانکی در زمنیه اشتغال به قم/اعطای یارانه به طرح های دانش بنیانReviewed by on Aug 13Rating:

به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مصطفی کاویانی در گفتگو باخبرنگارقم فردا با اشاره به تسهیلات بانکی در زمینه اشتغال ، اظهار داشت:۵۰۶ میلیارد تومان در بودجه سال ۹۶ برای اعطای تسهیلات بانکی در زمینه اشتغال به استان قم اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد: اشخاصی که برای دریافت تسهیلات به دستگاه های اجرایی مراجعه می کند پس از بررسی و تصویب طرح آنها طی دوهفته به بانک عامل معرفی می شوند تا تسهیلات خود را دریافت کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با اشاره به رسته های اولویت دار در استان قم در زمینه اعطای تسهیلات بانکی ، گفت: گردشگری، فناوری اطلاعات، فرش، توزیع محصولات فرهنگی، صنایع تبدیلی، صنعت پوشاک ، صنایع چوب، تولید لوازم خانگی و قطعه سازی به عنوان رسته های اولویت در کارگروه اشتغال استان قم مصوب شده است.

وی در ادامه خاطرنشان شد: برای مناطق روستایی و طرح های دانش بنیان یارانه در اعطای سود تسهیلات بانکی در نظر گرفته شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866829

خبر فوق مربوط به رسانه ایران ویج می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم