خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
به گزارش سرویس فرهنگ و جامعه عصر امروز پس از اقدام سنت شکن بازی در مقابل نمایندگان رژیم کودک کش صهیونیستی و تخلف بزرگ حاج صفی و شجاعی نسبت به آرمانهای مردمی و ملی کشور، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال دست بکار شدند و آنها را از حضور در مسابقات تیم ملی محروم کردند.

بنا بر این گزارش همچنین واکنش های دغدغه مندانه بسیاری از وزرشکاران و هنرمندان در قبال نهی این اقدام که در حمایت از آرمانهای انقلاب صورت گرفت قابل تقدیر است هرچند برخی دیگر مُــزوّرانه نیات پلید خود را نشان دادند ولی قاطبه ورزشکاران و هنرمندان از این اقدام اعلام برائت نمودند.

به گزارش خبرنگار ما وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال نیز از ابتدای این رویداد موضع قابل قبولی اتخاذ نمودند و نقش شخص آقای داورزنی بعنوان معاون وزیر در محرومیت این افراد از تیم ملی نیز قابل تقدیر است.

جنایات نیم قرن گذشته رژیم اشغالگر قدس در حق مردم منطقه و فلسطین و بالاخص جنایات اخیر آنها چیزی نیست که کسی بخواهد آن را لاپوشانی کند لذا می بایست محافل مختلف ورزشی نسبت به این اقدامات ددمنشانه صهیونیستها واکنش جدی نشان بدهند تا همه بدانند که حمایت از مظلوم جزی از آرمانهای ملت ایران اسلامی می باشد وکسی حق ندارد این خط قرمز مردم را زیر پا بگذارد.

به گزارش عصر امروز با این حال نمی شود این ورزشکاران خاطی یا هرکس دیگری را بخاطر یک اشتباه تا آخر عمر تنبیه کرد لذا راه باز شدن و بخشش این افراد تنها با عذرخواهی از مردم و تعهد به عدم تکرار این قبیل اقدامات می باشد که می تواند در صورت تحقق آن انجام پذیرد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866818

خبر فوق مربوط به رسانه عصر امروز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم