خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
فرمانده سپاه عجب شیر در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به گفتمان انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی را عصاره اسلام انقلابی دانست و گفت: ولایت فقیه، ایثار و شهادت و آرمان های انقلاب از مولفه های اصلی انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، محمد رضا هنرور با بیان اینکه عده ای تصور می کنند در سال 57 انقلاب کردیم و همه چیز تمام شده است تاکید کرد: از ۲۲ بهمن ۵۷ انقلاب تازه آغاز شده است و تا انقلاب مهدی(عج) ادامه دارد.

وی تمدن انقلاب اسلامی را زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) عنوان و بیان کرد: طبق فرموده امام خمینی(ره) باید انقلاب اسلامی را به سراسر دنیا صادر کرده و با همه وجود از آرمان های مقدس نظام اسلامی صیانت کنیم.

هنرور در بخش دیگری از سخنان خود جنگ نرم را خطرناک تر و مخرب تر از جنگ سخت خواند و افزود: دشمنان با جنگ نرم و شبیخون فرهنگی به دنبال تغییر اعتقادات، آرمان ها و ارزش های ما هستند و ترویج بی حجابی، ولنگاری فرهنگی، نفوذ، تغییر سبک زندگی و استحاله جمهوری اسلامی برخی از اهداف جنگ نرم دشمنان است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866794

خبر فوق مربوط به رسانه بسیج نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم