خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
رکنا: پسر جوان که در ماجرای نرسیدن به دختر مورد علاقه اش افسرده شده است با حضور در دادسرای جنایی ادعا کرد که دوستش را به قتل رسانده و در بهشت زهرا (س) دفن کرده است.

روز گذشته پسر بیست ساله ای با حضور در کلانتری 113 بازار Store مدعی شد یکی از دوستانش را به قتل Murder رسانده و جسد وی را در بهشت زهرا (س) دفن کرده است که مأموران این پسر را بازداشت کردند و وی برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.
این پسر جوان که پیمان نام دارد در اظهاراتش به سجاد منافی آذربازپرس ویژه قتل پایتخت گفت: در سن 16 سالگی عاشق دختری به نام آزیتا شدم و تصمیم گرفتم با وی ازدواج کنم، حدود دو سال با آزیتا در تلگرام Telegram و شبکه های اجتماعی در ارتباط بودم تا اینکه به او گفتم به تو علاقه مند هستم و می خواهم با تو ازدواج کنم، آزیتا دو سال از من کوچکتر بود و من موضوع ازدواج با آزیتا را با مادرم درمیان گذاشتم اما مادرم گفت که تو درس و کارهایت را ادامه بده، حالا زود است و شاید اصلاً مسیر زندگی ات عوض شود.
وی ادامه داد: مدتی بعد از این اتفاق من دیگر از ازدواج با آزیتا پشیمان شده و سرخورده شدم، در سن 18 سالگی به بلوغ فکری رسیدم و فهمیدم که عشقم نسبت به آزیتا واقعی نبوده است، من از آن به بعد با هیچ دختری بیرون نرفتم و یک بار که با یک دختر به رستوران رفتم فهمیدم هیچ حسی نسبت به وی ندارم.
پیمان در اظهاراتش درباره ادعای قتل پسر جوانی به نام فریدون نیز به بازپرس گفت: من مدعی شدم که پسر جوانی به نام فریدون را به قتل رساندم اما فریدون وجود خارجی ندارد و من نفس اماره خود را کشتم.
مادر پیمان نیز که در این جلسه حضور داشت در اظهاراتش به بازپرس گفت: چند روز است که پیمان دچار اختلالات روحی و روانی شده، پیمان دانشجو است و تمامی نمرات وی نیز عالی بوده، پیمان فقط با سه نفر دوست است و ادعای او مبنی بر قتل فریدون صحت ندارد، چند وقت قبل پسر خواهرم فوت کرد، پسر خواهرم با خوردن قرص ترامادول به زندگی اش پایان داد، پیمان نیز چند روز قبل یک تاکسی دربست گرفت و به سر خاک پسر خواهرم رفت، زمانیکه برگشت متوجه شدیم او هیچ پولی با خود به همراه نداشته و تلفن همراه گران قیمتش را به عنوان کرایه به راننده خودرو داده است.
وی افزود: چند وقت قبل پیمان فیلمی دید که در آن فیلم داخل شکم افراد دوربین کار می گذاشتند همچنین پیمان علاقه زیادی به بازیهای کامپوتری داشت و گمان می کنم تحت تأثیر این فیلمها و بازیها قرار گرفته است، چند روز قبل تصمیم گرفتیم که پیمان را در بیمارستان روزبه بستری کنیم که این اتفاق افتاد.
در تحقیقات از پیمان مشخص شد که کارشناسان پزشکی قانونی در بررسی اولیه وی را دارای اختلالات شدید روحی و روانی دانسته و لزوم بستری وی را اعلام کرده اند که سرانجام پیمان با دستور سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران آزاد و برای بستری شدن در یک مرکز روانی تحت نظر قرار گرفت.

اخبار اختصاصی رکنا را از دست ندهید:

مرگ دلخراش مرد دستفروش در درگیری با ماموران شهرداری قم + فیلم لحظه درگیری

تشکیل پرونده برای مرگ مرد دستفروش در قم / بازپرس ویژه قتل هم به میدان آمد + فیلم لحظه درگیری

مورچه ها نوزاد رها شده را می خوردند تا اینکه .... + فیلم

3 مرد زنده زنده درانفجار بلوارفردوس سوختند

تبعید 6 پزشک بخاطر سلفی در صحنه تصادف 2 قطار + عکس

مرگ عجیب یک محیط بان سرنماز صبح + عکس

علت مرگ بنیتا کوچولو مشخص شد اما محرمانه است + عکس

آزادی خانم معلم شیطان صفت از زندان/ پسر دانش آموز رازش را فاش کرد + عکس

داعش قاضی خود را اعدام و به تیر چراغ برق آویزان کرد

شکایت ٣ دختر جوان از پسر ثروتمند «بی. ام. و» سوار که آنها را به ویلای لوکس خود برد و...

آبروی بر باد رفته یک زن که به دنبال ارتباط شوم رفت ...

قتل زن جوان توسط شوهرش در استخر خانگی شمال تهران + عکس محل حادثه

ترکیدن چرخ هواپیمای مسافربری هنگام تی کاف + عکس

مادرم در تلگرام با مردی آشنا شده بود و رفتارش مرا عذاب می داد تا اینکه ...

"پارک ملت مشهد" تعطیل شد!

اعتراف عجیب عروس قاتل + عکس

14 ساله بودم که صیغه یک مرد شدم و وقتی باردار شدم ..

مادر بی رحم نوزاد را با پیک موتوری به پروشگاه فرستاد + عکس

فیلم / لحظه شکستن پای مامور پلیس در ایستگاه شلوغ مترو

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866783

خبر فوق مربوط به رسانه رکنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم