کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مدیر انتقال شبکه برق غرب مازندران در بازدید از نیروگاه 25 مگاواتی شیرود، از افتتاح این نیروگاه در هفته دولت خبر داد.
نیروگاه 25 مگاواتی شیرود افتتاح می‌شود
به گزارش بلاغ به نقل از تنکابن24، بهزاد فقیه نصیری با اعلام این خبر اظهار کرد: پروژه نیروگاه 25 مگاواتی شهر شیرود یکی از مجموعه اقدامات در دست اقدام از سوی وزارت نیرو و سازمان انتقال و توزیع برق استان مازندران است که در زمینی به مساحت تقریبی سه هکتار در سال 1393 کلنگ خورد و پس از تأمین اعتبارات لازم، به طور رسمی از سال 1394 عملیات ساخت و اجرای آن آغاز شد.

وی زمان رسمی افتتاح این نیروگاه را بر اساس پیش بینی مهرماه سال جاری و هم زمان با هفته دولت اعلام کرد و افزود: بر اساس پیش بینی ها، این نیروگاه 25 مگاواتی درمجموع هزینه ای برابر با 35 میلیارد تومان دارد که ازنظر تأسیساتی شامل 2 ترانس 125 مگاواتی به ارزش چهار میلیارد تومان و اتاق فرمان و سایر تجهیزات نیروگاهی است.

مدیر انتقال شبکه برق غرب مازندران شرکت «پارس صنعت پرند» را پیمانکار پروژه اعلام و خاطرنشان کرد: مبلغ هشت میلیارد تومان هزینه قرارداد اولیه با این پیمانکار بوده و محل تأمین این اعتبارات از بودجه‏های عمرانی وزارت نیرو بوده است.

فقیه نصیری با اشاره به اینکه در حال حاضر هیچ نوسان برقی در منطقه وجود ندارد، تأکید کرد: با توجه به وجود دو ایستگاه دانیال در سمت شرق شهرستان و ایستگاه چابکسر در غرب، با افتتاح این پروژه احتمال بروز نوسان در منطقه نیز به صفر می رسد.

وی پروژه افزایش قدرت ترانس برق شیرود بر اساس درخواست ولتاژی برق منطقه را از برنامه های آینده شرکت انتقال و توزیع برق استان یاد و اظهار کرد: نیروگاه 25 مگاواتی شیرود یکی از پروژه های زیرساختی حداقل برای 10 سال آینده منطقه است.

مدیر انتقال شبکه برق غرب مازندران همچنین از نیروگاه 25 مگاواتی زنگیشامحله تنکابن و همچنین پیش بینی یک نیروگاه کوچک در روستای لتاک به عنوان برنامه های آینده شرکت انتقال و توزیع برق شهرستان تنکابن و استان مازندران خبر داد و افزود: طرح تعویض سیم های انتقال و توزیع برق منطقه از چابکسر تا رویان را نیز در دستور کار قرار دارد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866778

خبر فوق مربوط به رسانه بلاغ می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم