کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- نیروهای رژیم آل خلیفه امروز(یکشنبه) «ملا هانی البلادی» روحانی و خطیب مجالس محرم در بحرین را بازداشت کردند.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بحرین الیوم، دادگاه رژیم آل خلیفه ملا هانی البلادی را به اتهام همبستگی با آیت الله شیخ عیسی قاسم به تحمل ۶ ماه زندان محکوم کرده است.

نیروهای آل خلیفه ملا هانی را آگوست سال گذشته به همراه  شماری دیگر بازداشت کردند. دادستان بحرین در آن زمان دستور بازداشت وی تا زمان تکمیل تحقیقات را صادر و در ۲۴ همان ماه او را آزاد کرد.

ملا هانی البلادی از زمان آزادی از سوی دادستانی بحرین به اتهام دفاع از شیخ عیسی قاسی و شرکت در تجمع اعتراضی مقابل منزل وی در منطقه الدراز تحت پیگرد قانونی قرار گرفت و در زمان حمله نیروهای امنیتی این کشور به تجمع کنندگان در یازدهم ماه مه گذشته،  به همراه دهها عالم، خطیب و فعال شیعه به اتهام شرکت در تجمع اعتراضی بازداشت شد.

نیروهای آل خلفه همچنان به محاصره شهرستان الدراز محل سکونت آیت الله شیخ عیسی قاسم ادامه می دهند. شیخ عیسی قاسم همچنان در اقامت اجباری به سر می برد و از هرگونه ارتباط با جهان بیرون محروم است.

خبر اصلی را در اینجا ببینید

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866749

خبر فوق مربوط به رسانه شفقنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم