کتاب سکه های ماشینی قاجارایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
مساله «حق دسترسی» چالش‌ مشترک همه شرکت‌های ریلی است مدیرعامل توکاریل اظهار داشت:حل شدن بحث حق دسترسی هم می تواند در قیمت تمام شده ما تاثیر نزولی داشته باشد و این کاهش سبب می شود که صاحبان بار به سمت شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی بار متمایل شوند و با اطمینان بار خود را به دست شرکت‌های باری ریلی بسپارند که این موضوع می‌تواند درآمدزایی داشته باشد، سرعت را بالا ببرد و خدمات‌دهی را افزایش دهد. تین‌نیوز |

مدیرعامل توکاریل اظهار داشت:حل شدن بحث حق دسترسی هم می تواند در قیمت تمام شده ما تاثیر نزولی داشته باشد و این کاهش سبب می شود که صاحبان بار به سمت شرکت های حمل ونقل ریلی بار متمایل شوند و با اطمینان بار خود را به دست شرکت های باری ریلی بسپارند که این موضوع می تواند درآمدزایی داشته باشد، سرعت را بالا ببرد و خدمات دهی را افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار تین نیوز، محسن سعیدبخش، مدیرعامل توکاریل با بیان اینکه توکاریل به عنوان یکی از شرکت های موفق توکافولاد بوده و در مجموعه راه آهن نیز به عنوان بزرگ ترین شرکت حمل باری که در راه آهن کشور فعالیت می کند شناخته می شود اظهار داشت: توکاریل هم اکنون بیشترین تعداد واگن را در سطح کشور دارد و بیشترین میزان بار را نیز در کشور حمل می کند.

سعیدبخش با اشاره به مشکلات و چالش های توکاریل خاطرنشان کرد: به گمان من چالش خاصی که فقط صرفا توکاریل با آن مواجه باشد وجود ندارد و موضوعات، موضوعات کلی است که همه شرکت های حمل ونقل ریلی به آن دچار هستند و توقعاتی دارند که به نظر من همه آنها توقعات به جایی هستند.

وی در ادامه افزود: به عنوان نمونه بحث حق دسترسی خواسته همه شرکت های حمل ونقل ریلی است و توقع می رود که عزیزان راه آهن هرچه زودتر تصمیماتی در خصوص آن بگیرند تا هرچه زودتر مسئله حق دسترسی برطرف شود.

مدیرعامل توکاریل اظهار داشت: حل شدن بحث حق دسترسی هم می تواند در قیمت تمام شده ما تاثیر نزولی داشته باشد و این کاهش سبب می شود که صاحبان بار به سمت شرکت های حمل ونقل ریلی بار متمایل شوند و با اطمینان بار خود را به دست شرکت های باری ریلی بسپارند که این موضوع می تواند درآمدزایی داشته باشد، سرعت را بالا ببرد و خدمات دهی را افزایش دهد.

سعیدبخش با اشاره به اینکه در قبال صاحبان بار مسئول می انیم که بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن بر اساس امکانات و توانایی های خود ارائه دهیم گفت: لازم است از تلاش های اعضای هیدت مدیره فولاد مبارکه، شرکت راه آهن، پرسنل موفق شرکت توکاریل و شرکت های تابعه تشکر کنم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866740

خبر فوق مربوط به رسانه تین نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم