خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی

بازدید محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی از حاشیه شهر مشهد‎

مشهد- معاون رئیس جمهور گفت: باید چند روز دیگر منتظر تعیین وضعیت من در دولت دوازدهم بود. 

به گزارش خبرنگار بی‌باک، محمد باقر نوبخت یکشنبه شب در حاشیه شورای هماهنگی مدیریت بحران خراسان رضوی که در استانداری برگزار شد ، درباره سمتش در دولت دوازدهم اظهار کرد: باید چند روز دیگر منتظر تعیین وضعیت من در دولت دوازدهم بود.

وی در ادامه به آخرین وضعیت تشکیل سازمان حاشیه شهر مشهد افزود: اینکه یک سازمان مجزا برای حاشیه شهر مشهد و بهبود اوضاع آن در نظر بگیریم، قابل تامل و بررسی است اما باید توجه داشت تعدد سازمان‌ها باعث تداخل در مسئولیت‌ها می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: نباید اعتبارات و اقدامات به حاشیه شهر را منوط به یک سازمان بدانیم.

سخنگوی دولت بیان کرد: باید یک دستگاه اجرایی پای کار بیاید و اعتبارات لازم را به آن دستگاه اختصاص دهیم، از آن حساب خواهی کنیم و برنامه ای که برای توسعه حاشیه شهر در نظر گرفتیم اجرا شود.

نوبخت با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان رضوی و وعده اختصاص ۷۳۱ میلیارد تومان به این استان گفت: این‌مبلغ به هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت و هیچگاه آقای روحانی ادعا نداشت که با ۷۳۱ میلیارد تومان تمامی مشکلات استان حل شود.لینک کوتاه: betanews.ir/n/866735

خبر فوق مربوط به رسانه بی باک نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم