خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
اولین شهرک ویلا باغ در خوزستان داره ساخته میشودعملیات اجرایی ساخت مجموعه ویلاشهر پرنیان، اولین شهرک ویلا باغ در خوزستان دوم شهریور ماه و همزمان با هفته دولت با حضور مسوولان استانی و کشوری آغاز در 22 کیلومتری اهواز آغاز خواهد شد و در فاز نخست تا پایان سال 50 ویلاباغ در اختیار متقاضیان نخبه استان خوزستان قرار خواهد گرفت و این مجموعه با جاذبه‌های بسیار فراوان، در طی سه سال آینده تکمیل خواهد شد.

دکتر حشمت الله امیری زاد مدیرعامل شرکت «امیران دشت دنا» در مراسم رونمایی از اسناد استراتژیک گروه انبوه‌سازان دکتر قربانی گفت: این شرکت به عنوان بزرگترین مجموعه مشاوره مدیریت در جنوب غرب ایران، یک برند شناخته شده می باشد، اشاره کرد که گروه تخصصی امیران چشم انداز خود را توسعه و توانمندسازی مدیریت در جامعه خود قرار داده است.

وی افزود: یکی از پروژه‌هایی که این شرکت در خصوص توانمندسازی آن در حال فعالیت می باشد، گروه انبوه‌سازان دکتر قربانی است که این مراسم در واقع آیین رونمایی از اسناد استراتژیک این شرکت (مشتمل بر اسناد برنامه استراتژیک جامع، برنامه استراتژیک بازاریابی، برنامه استراتژیک تبلیغات و برنامه استراتژیک ترویج فروش) می باشد.

مدیر عامل شرکت امیران دشت دنا، به انجام بیش از 1300 ساعت کار کارشناسی و مطالعه برای تکمیل این اسناد اشاره کرده، اظهار امیدواری کرد، «گروه انبوه‌سازان دکتر قربانی» با بهره‌گیری از این اسناد زمینه حصول به اهداف استراتژیک خود را در پروژه عظیم ویلاشهر پرنیان و سایر پروژه‌های در حال اجرا در سطح کلانشهر اهواز، فراهم آورد. مهمترین اهداف استراتژیک در نظر گرفته برای این گروه که اسناد راهبردی بر آن تاکید دارند، افزایش اشتغال پایدار در منطقه، انتقال و بومی سازی آخرین تکنولوژی‌های سازه از مبادی پیشتاز فن‌آوری و فراهم آوری زمینه‌های اسکان و کسب و کار بی دغدغه برای شهروندان خوزستانی و سرانجام توسعه همه جانبه گروه، می‌باشد.

دکتر رضا قربانی بیرگانی مدیر عامل «گروه انبوه‌سازان دکتر قربانی» نیز در این اظهار امیدواری کرد: پروژه ویلاشهر پرنیان به سرعت به نمادی از آسایش و آرامش برای شهروندان نخبه خوزستانی تبدیل شود و بتواند پذیرای این شهروندان عزیز در محیطی زیبا و طرب انگیز باشد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866709

خبر فوق مربوط به رسانه خوزنیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم