خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
‏ساهاکیان : امیدوارم قهرمان شویم ملی پوش بسکتبال ایران با اشاره به صعود بدون باخت تیم ملی به مرحله یک چهارم کاپ آسیا، ابراز امیدواری کرد که با ادامه این روند، تیم ایران قهرمان شود. به گزارش افکارنیوز،

اوشین ساهاکیان بعد از صعود مستقیم تیم ملی بسکتبال به مرحله یک چهارم های کاپ آسیا گفت: خدا را که های خوبی در مرحله مقدماتی داشتیم و با سه برد به یک چهارم رسیدیم. به نظرم عملکرد تیم در این دیدارها خوب بوده و تیم فرصتی هم داشت تا به هماهنگی بیشتری برسد. تا اینجا که همه دیدارها را برده ایم و انشالله پیروزی ها تا انتهای رقابت ها ادامه پیدا می کند و قهرمان می شویم.

ملی پوش بسکتبال ادامه داد: تیم ملی قبل از حضور در این مسابقات تورنمنت های خوبی داشته و بازیکنان تجربه زیادی از این رقابت ها کسب کردند. این دیدارهای اول هم که نسبت به مسابقات مرحله بعدی آسانتر است، فرصتی بود تا تیم هماهنگی بیشتری کسب کند. من و حامد هم توانستیم خودمان را بیشتر با تیم جفت و جور کنیم. تلاش ما این است که بتوانیم به تیم کمک کنیم و هرآنچه را نیز داریم برای تیم می گذاریم.

وی پاسخ به این سوال که ارزیابی اش از کاپ آسیا چیست؟ تصریح کرد: اکثر تیم ها با ترکیب قدرتمند وارد رقابت ها شده اند و شرایط خوبی دارند. حضور استرالیا و نیوزلند هم باعث شده که در کل رقابت ها با شرایط دیگری برگزار شود. قطعا مراحل بعدی بسیار دشوارتر خواهد بود و باید بیشتر تلاش کنیم.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866688

خبر فوق مربوط به رسانه افکارنيوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم