خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
محمد دانشگر به خاطر علی دایی پیشنهاد استقلال را رد کردم محمد دانشگر مدافعی که در تابستان از استقلال پیشنهاد داشت اما ترجیح داد تا به سایپا بپیوندد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، دانشگر در باره این انتخاب جالب گفت: «من از استقلال پیشنهاد جدی داشتم و در این زمینه با چند نفر مشورت کردم. در نهایت به این نتیجه رسیدم که بهتر است به سایپا بیایم تا تجربیات بیشتری را در فوتبال و در کنار علی دایی کسب کنم. من در سایپا می توانم بیشتر پیشرفت کنم و پخته تر شوم. البته بابت رفتن به استقلال ترس یا نگرانی خاصی نداشتم و فکر می کنم که به اندازه کافی زمان دارم تا به یک تیم خوب بروم.» او اعتقاد دارد که تیمش با تداوم این روند می تواند در جمع مدعیان باقی بماند: «سایپا جوان ترین تیم لیگ است و بازیکنان خوبی در این تیم بازی می کنند. اگر کمی خوش شانس باشیم و دقت مان بیشتر شود می توانیم امتیازات مسابقات را کسب کنیم و صدرصد تیم مان را در صدر نگه داریم. امیدوارم اگر قرار است مقابل استقلال به میدان بروم اتفاقات خوبی برایم رقم بخورد، دوست دارم بازی با آبی ها در روز خوبمان باشد.»

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866678

خبر فوق مربوط به رسانه جام نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم