خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
حجت‌الاسلام جابریان گفت: مردم آذربایجان، غیوران جبهه‌های حق علیه باطل با بهره‌مندی از ایده‌های ناب برای آزادگان سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش آناج، حجت السلام جلال جابریان در چهارمین همایش آزادگان موصل 2 اظهار داشت: اعتراف می کنیم همایش سراسری آزادگان اردوگاه موصل 2 در تبریز زیارت جامعه ای و همایشی شایسته در خور آزادگان گرانقدر بود.

وی با بیان اینکه انسجام و وحدت مسئولین استان آذربایجان شرقی به این گرد هم آیی عظمت بخشیده بود، ادامه داد: مردم آذربایجان، غیوران جبهه های حق علیه باطل با بهره مندی از ایده های ناب برای آزادگان سنگ تمام گذاشتند و قطعا کار استان بعدی که پنجمین همایش را برگزار خواهد کرد دشوار خواهد بود.

این آزاده ی دوران دفاع مقدس متذکر شد: اگر روزنه ی نوری برای تلفیق بین ماده و معنا، زمین و آسمان وجود داشته باشد توسط هنر به منصه ی ظهور خواهد رسید و امروز ما مشاهده کردیم آذربایجانی ها هنرمندانه به این تلفیق دست پیدا کردند.

جابریان خاطر نشان ساخت: این همایش ها یک انرژی مثبت بسیار قوی دارد که قابل قیاس با هیچ چیزی نیست و ارزش داشت که سینه خیز برای این همایش حضور پیدا می کردیم.

این استاد حوزه اذعان کرد: آنچه که امروز دشمن نسبت به آن حساسیت دارد همین گرد هم آیی ها است، با اینکه ما در زمینه تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده ایم اما آنچه کارآمدتر از سلاح است روح معنویت، روح ایثار و ازخودگدشتگی است و تا مادامی که این روح در کالبد ملت دمیده شود یقین بدانید که نظام جمهوری اسلامی امنیت تضمین شده دارد.

وی با اشاره به روایت شهید مدافع حرم هادی کجباف، متذکر شد: شهید بزرگوار نقل می کرد در یکی از عملیات ها چند داعشی را به اسارت گرفتیم، سرکرده ی آنان می گفت حقیقتا ما برای نابودی ایران آمده ایم و دوره های آموزشی خود را چندین سال قبل در اردن و توسط افسران آمریکایی و اسرائیلی گذرانده ایم؛ ولی ما در عراق و سوریه زمین گیر شدیم، این جنگ بنا بود در کردستان، سیستان و خوزستان باشد ولی رهبر حکیم شما جبهه را پشت مرزهای ایران نگه داشته است.

امام جمعه موقت اهواز ادامه داد: آن داعشی در ادامه به دومین هدف اصلی استکبار جهانی اشاره کرده و گفته بود که آمریکا می خواست ایران را محک بزند و ببیند بازخورد ایرانیان در مقابل داعش چگونه است، ببیند هنوز جوانانش پای آرمان های انقلاب هستند و جان خود را فدا می کنند یا نه، می خواست محک بزند ولی دید از جای جای این مملکت جوانانی جان بر کف در عرصه حضور یافتند و این بازخورد استکبار را سر جای خود نشاند.

جباریان تصریح کرد: پیش از این در عراق نمی توانستیم عکسی از امام خمینی(ره) و رهبری پیدا کنیم ولی وجود نحس داعش باعث شده است از مرز شلمچه تا بغداد، کربلا، نجف و سراسر عراق در کنار عکس‎های آیت الله سیستانی، تصاویر رهبران ایران عزیز قرار بگیرند، باید ما چندین میلیارد خرج می کردیم تا این طرز تفکر را در جوانان عراقی پیاده سازی کنیم.

گفتنی است چهارمین همایش سراسری آزادگان اردوگاه موصل 2 (عملیات خیبر) صبح امروز با حضور یک هزار و 800 آزاده و با شعار آزادگان امتداد آزادگی برگزار شد. این همایش تا 25 مرداد ماه ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866661

خبر فوق مربوط به رسانه آناج می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم