خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:

به گزارش ایرنا، به نقل از «روابط عمومی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری»، سخنان داروغه‌زاده در واکنش به سخنان اخیر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان می شود که تشکیل شورای مشورتی برای رفع توقیف فیلم‌های سینمایی را غیرقانونی خوانده بود.
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی همچنین اظهار داشت: تشکیل شورای مشورتی در همه امور می‌تواند به تصمیم بهینه در ساختارهای نظارتی کمک موثر کند و مشورت گرفتن از مختصصین سینمایی غیرقانونی نیست.
وی بار دیگر با رد غیرقانونی بودن شوراهای مشورتی، ضمن تقدیر از حساسیت سخنگوی کمیسیون فرهنگی اضافه کرد: تصمیم نهایی اعطای مجوز اکران و یا عدم اکران فیلم‌ها برعهده شورای پروانه نمایش است و نمی‌توان این امر را به نهاد دیگری واگذار کرد، اما استفاده از نظر مشورتی متخصصان امری پسندیده و در بسیاری از موارد، لازم است.
داروغه‌زاده کمیسیون فرهنگی مجلس را که نمایندگی مردم در حوزه فرهنگ و هنر را بر عهده دارد، کمیسیونی شاخص و مهم ارزیابی کرد و از نمایندگانی که علاقمند هستند، دعوت کرد تا در جریان ساز و کار تصمیمات سینمایی در حوزه نظارت قرار گیرند.
معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی،سمعی و بصری در پایان از آمادگی خود برای تعامل بیشتر با کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خبر داد.
شبس**9363
خبرنگار: محمد تدو ** ناشر : افشار دارابی

انتهای پیام /*

لینک کوتاه: betanews.ir/n/866658

خبر فوق مربوط به رسانه ایرنا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم