ایران آنتیک

تصویر متحرک سه بعدی آیفون 8 از زوایای مختلف منتشر شد

تاریخ دریافت خبر:
تصویر متحرک سه بعدی آیفون 8 از زوایای مختلف منتشر شد

تصویر متحرک سه بعدی جدیدی از آیفون 8 اپل است که طبق شایعات و افشاگری های مختلف، بخش های داخلی و خارجی این گوشی به طور جسورانه ای بازطراحی خواهند شد. کاربران آیفون در سه سال متوالی مجبور به استفاده از یک طراحی تقریبا مشابه بوده اند و حتی زمانی که از شباهت کلید پاور آیفون 8 با سنسور اثر انگشت ترکیب می شود

همه ی ما شاهد افشا شدن پی در پی طراحی آیفون ۸ بود ه ایم. از وقتی که اولین تصاویر شماتیک از شرکای سازنده ی اپل فاش شد، شاهد انتشار تصاویر رندر بی شماری از سوی طراحان علاقه مند به محصولات اپل بودیم که نسل بعدی آیفون انقلابی را شبیه سازی می کردند. در حالی که رندرهای دو بعدی منتشر شده تاکنون به خوبی نشان دهنده ی طراحی آیفون ۸ بودند، حالا نوبت به انتشار رندرهای سه بعدی از آن رسیده است.

آیفون 8 اپل

شرکت بریتانیایی Nodus که در زمینه ی ساخت قاب گوشی هوشمند فعال است، اقدام به ساخت تصویر متحرک سه بعدی کرده است. مشابه تمامی تصاویر رندری که قبلا منتشر شده بود، تصویر متحرک سه بعدی جدید هم برپایه ی همان اطلاعات رایج است و گمان می رود که حقیقی باشد. بخش جلویی گوشی با چشم پوشی از بخش نامتعارف نزدیک به لبه ی بالایی که مکان قرارگیری بلندگو و حسگرهای پیشرفته است، تقریبا تمام صفحه محسوب می شود. بخش پشتی گوشی هم صرف نظر از برآمدگی زننده ای که برای قرارگیری لنزهای دوربین و فلاش LED در نظر گرفته شده، شیشه ای صاف و یکنواخت است.

در واقع مورد جدیدی وجود ندارد که بتوان از تصویر متحرک یا رندر همراه آن متوجه شد، اما شاید درک بهتری نسبت به تصاویر دو بعدی قبلی به کاربران بدهد. انتظار می رود که گوشی هوشمند آیفون ۸ اپل در شهریورماه (سپتامبر) در کنار آیفون 7 اس و آیفون 7 اس پلاس رونمایی شود. اما متاسفانه طبق چند گزارشی که اخیرا منتشر شده، احتمالا عرضه ی آیفون جدید مهر ماه (اکتبر) نخواهد بود. همچنین طبق پیشنهادات چند گزارش دیگر، ممکن است که آیفون ۸ به صورت بسیار محدود شهریور ماه عرضه شود.

تصویر متحرک سه بعدی آیفون ۸ اپل را چگونه ارزیابی می کنید؟ آیا به نسخه ی نهایی آیفون ۸ شباهت خواهد داشت؟


   آیفون بعدی تصویر متحرک گوشی تصاویر

گزارش:

منبع خبر (زومیت) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «تصویر متحرک سه بعدی آیفون 8 از زوایای مختلف منتشر شد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.