ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
12356.png"توصیه واعظی به وزیر ارتباطات بعدی در دولت دوازدهم" ،"پوند امسال ۴۰۰ تومان ارزان شد"،‌ "اسباب‌کشی چقدر خرج دارد؟"، "طرح ضربتی وام ازدواج"،‌ "کارت بازرگانی تعاونی‌ها هوشمند شد!"، "باز پس گیری ۷۰۰۰ میلیاردی اراضی در کیش"، "ایران چقدر نفت،گاز و فرآورده تولید و صادر می‌کند؟"، "جدیدترین فرودگاه کشور در جزیره هندورابی افتتاح شد"، برخی از مهمترین عناوین اخبار اقتصادی امروز ایسنا بود.

به گزارش ایسنا، برخی از اخبار اقتصادی امروز -سه‌شنبه- در ادامه آمده است که با کلیک روی هر تیتر، متن کامل آن در دسترس خواهد بود.

توصیه واعظی به وزیر ارتباطات بعدی در دولت دوازدهم

وزیر ارتباطات درباره اینکه چه توصیه‌ای به وزیر بعدی در کابینه جدید برای ادامه فعالیتها در این حوزه دارد، گفت: ایشان باید تلاش کنند تا در زمینه‌ی فضای مجازی شفاف‌سازی و سالم سازی داشته و به نقش مردم در پاک‌سازی فضای مجازی تاکید داشته باشند. همچنین به شرکت‌های خصوصی نیز باید توجه ویژه‌ای شود.

"پوند" امسال ۴۰۰ تومان ارزان شد

قیمت هر پوند انگلستان در بهار امسال نسبت به بهار سال گذشته با تغییراتی همراه بوده و در مجموع ۴۰۰ تومان کاهش قیمت را پشت سر گذاشته است.

اسباب‌کشی چقدر خرج دارد؟

رئیس اتحادیه حمل و نقل کالای درون شهری تاکید دارد بر خلاف تصور مردم،حمل و نقل کالا درون شهر تهران توافقی نبوده و از تعرفه‌های مصوب اتحادیه پیروی می‌کند.

طرح ضربتی وام ازدواج

بر اساس توافق انجام شده بین بانک مرکزی و ١١ بانک قرار بر این شده تا از ابتدای مرداد تا پایان شهریور ماه حدود ٥٠٠ هزار فقره تسهیلات ازدواج به منظور کاهش صف متقاضیان در انتظار پرداخت قرار گیرد.

کارت بازرگانی تعاونی‌ها هوشمند شد!

سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند به منظور تسهیل مبادلات بازرگانی و تجاری شرکتهای تعاونی و اتاق‌های تعاون در تفاهم‌نامه سه جانبه میان اتاق‌های بازرگانی و تعاون و وزارت صنعت،معدن و تجارت امروز رونمایی شد.

با اینترنت برای وسایلتان تصمیم بگیرید!

یک عضو هیات علمی دانشگاه با بدیهی توصیف کردن انگیزه مردم برای استفاده از فناوری‌های جدید، بستر اصلی تحقق گسترش فناوری‌های جدید را افزایش سرعت اینترنت عمومی کشور دانست.

باز پس گیری ۷۰۰۰ میلیاردی اراضی در کیش

مدیرعامل منطقه آزاد کیش از باز پس گیری ۷۰۰۰ میلیارد تومانی اراضی بدون استفاده در جزیره کیش خبر داد و اعلام کرد: مساحت مربوط به این زمین‌ها معادل ۵.۲ میلیون مترمربع بوده و شامل زمین‌هایی است که هیچ گونه اقدامی در آنها صورت نگرفته و پروژه‌هایی بوده‌اند که بیش از ۱۰ سال از طول عمر آنها می‌گذرد.

ایران چقدر نفت،گاز و فرآورده تولید و صادر می‌کند؟

متوسط تولید نفت خام و صادرات نفت خام کشور در سال ۱۳۹۵ نسبت به پنج ماهه نخست سال ۱۳۹۲ به ترتیب بیش از ۴۰ و ۱۴۰درصد رشد داشته است و طبق اخرین اخبار اعلام شده از سوی مسئولان قرار است تولید نفت خام کشور تا پایان سال به چهار میلیون بشکه در روز برسد.

جدیدترین فرودگاه کشور در جزیره هندورابی افتتاح شد

جدیدترین فرودگاه ایران که در جزیره هندورابی ساخته شده صبح امروز به طور رسمی آغاز به کار کرد.

بررسی پرونده ۴۰ شرکت برای عرضه اولیه در بورس

مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران می‌گوید یکی از دلایل تاخیر در عرضه‌های اولیه در بورس بحث قیمت گذاری است. او اصلی ترین دلیل این تاخیرها را تصمیم سازمان بورس به علت شرایط رکودی در بازار می داند و معتقد است عرضه اولیه امروز قطعا موفق خواهد بود.

افتخار ما این است که برای مردم اتوبان ارتباطی درست کنیم

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص ایجاد و گسترش زیرساخت های ارتباطاتی و اینترنتی در کشور گفت: افتخار ما این است که برای مردم اتوبان درست کنیم که برای تامین اینترنت محتاج بیرون از کشور نباشند.

کاهش قیمت سکه و دلار در بازار آزاد

در بازار امروز - سه‌شنبه - یورو با افزایش ۲۰ تومانی ۴۴۱۰ تومان عرضه می‌شود و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱۴۴ تومانی حدود ۱۱۳ هزار و ۸۵۰ تومان قیمت دارد.

انتهای پیام

در همین رابطه بخوانید