خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
بر اساس اظهارات مهناز ملانظری، سرپرست دانشگاه الزهرا (س) همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب در آذرماه برگزار می شود.

رویداد۲۴-بر اساس اظهارات مهناز ملانظری، سرپرست دانشگاه الزهرا (س) همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب در آذرماه برگزار می شود. مهناز ملانظری، سرپرست دانشگاه الزهرا (س) از برپایی همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب در آذرماه سخن گفت و برگزاری این همایش را در راستای ایجاد گفتمان‌سازی این موضوع دانست.

مهناز ملانظری روز سه شنبه در نشست خبری همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب گفت: هر ساله شاهد برگزاری همایش‌ها و جلسات مختلفی برای طرح موضوع عفاف و حجاب هستیم ولی نگاه ما در این همایش یک نگاه علمی و کاربردی است تا ضمن کاهش آسیب‌های اجتماعی، به آسیب شناسی در این زمینه بپردازیم.
وی افزود: مسائل آسیب شناسی عفاف و حجاب در این همایش در قالب کارهای علمی و کاربردی مطرح می شود و زمینه های ایجاد گفتمان‌سازی و تقویت باورهای عمل‌گرا در حفظ و صیانت از عفاف و حجاب از مهم‌ترین اهداف برگزاری همایش ملی عفاف و حجاب است.
مدیر همایش ملی نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب یادآور شد: این همایش در روزهای هفتم و هشتم آذرماه به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) با حضور شخصیت های فرهنگی برگزار خواهد شد.
ادامه دارد...

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818862

خبر فوق مربوط به رسانه رویداد24 می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم