کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی‌ها برای تشکیل کابینه دوازدهم و ضمن تکذیب سهم‌خواهی برخی فراکسیون‌ها گفت: کلیت مجلس علاقمند است تا کابینه دوازدهم از توانمندی متناسب با شرایط کشور برخوردار باشد.

رویداد۲۴-رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به رایزنی‌ها برای تشکیل کابینه دوازدهم و ضمن تکذیب سهم‌خواهی برخی فراکسیون‌ها گفت: کلیت مجلس علاقمند است تا کابینه دوازدهم از توانمندی متناسب با شرایط کشور برخوردار باشد.علی لاریجانی در حاشیه مراسم چهلمین روز درگذشت شهدای حادثه تروریستی تهران با حضور در جمع خبرنگاران اعلام کرد: این حادثه بسیار تلخ و دردآور بود؛ زیرا همکاران ما در مجلس و افرادی که برای مراجعه به مجلس شورای اسلامی آمده بودند به شهادت رسیدند.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تروریست‌ها از یک شرایط خاص استفاده کردند و وارد ساختمان مراجعات مردمی در کنار مجلس شدند تا طرح خود را رقم بزنند، بیان کرد: اقدامات تروریستی این چنینی در دوران انقلاب اسلامی سابقه طولانی دارد، مبارزه با تروریست‌ها از بدو انقلاب اسلامی شروع شده و این سابقه باعث شده تا همیشه نسبت به این پدیده یک هوشیاری وجود داشته باشد.

او گفت: واکنش‌هایی که بعد از این حادثه در تشییع شهدا و مراسم‌های مختلفی که در تهران و سایر شهرستان‌ها برای شهدای این حادثه تروریستی برگزار شد نشان دهنده روحیه‌ای است که در بین ایرانی‌ها به خاطر استمرار مسئله تروریسم وجود دارد.

لاریجانی ضمن تسلیت به خانواده شهدای حادثه تروریستی تهران متذکر شد: بعد از این حادثه هوشیاری در کشور بیشتر شد و می‌توان گفت خون این شهدای عزیز باعث توانمندی و مقاومت بیشتر ملت شده است.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران پاسخ خوبی به عملیات تروریست‌ها داد، گفت: بعد از این حادثه ارتش و نیروی انتظامی نیز آمادگی بهتری را فراهم کردند و الحمدلله امنیت بسیار خوبی در کشور فراهم است و همین مسیر ادامه خواهد یافت.

او در پاسخ به سوال خبرنگار صداوسیما که با کنایه مدعی سهم‌خواهی فراکسیون امید از دولت شد و از رییس مجلس درباره این مسئله سوال کرد، گفت: امروز در مجلس درباره این موضوع بحث شد و برداشت من این است که کلیت مجلس علاقمند است تا در این شرایط حساس کشور، کابینه از توانمندی متناسب با شرایط کشور برخوردار باشد و مسائل دیگر حاشیه بر این است.

لاریجانی در پایان تصریح کرد:‌ البته استنباط من از کلیت نظر جلسه صبح این چنین است که فراکسیون‌ها به‌دنبال سهم‌‌خواهی باشند اما فراکسیون‌ها می‌توانند نظرات و ملاحظات دیگری داشته باشند و این نظرات را مطرح کنند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818841

خبر فوق مربوط به رسانه رویداد24 می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم