خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بازی
پیش خرید کنسول های کلاسیک آتاری و سگا به‌ زودی آغاز می شوند

دو میکرو کنسول کلاسیک آتاری و سگا به زودی برای پیش خرید قرار داده می شوند.

طبق جدیدترین اخبار کنسول های بازی، اطلاعات جدیدی از دو میکرو کنسول کمپانی سگا و کمپانی آتاری منتشر شد. میکرو کنسول Sega Genesis Flashback و میکرو کنسول Atari Flashback 8 Gold در تاریخ ۶ مرداد (۲۸ جولای) برای پیش خرید قرار داده می شود و علاقه مندان به این دو کنسول کلاسیک می توانند جهت خرید به خرده فروشی های معتبر مراجعه کنند.

با این حال هنوز تاریخ دقیق عرضه ی این دو کنسول مشخص نشده است ولی کمپانی ات گیمز، سازنده ی این دو میکرو کنسول، اعلام کرده که در پاییز ۲۰۱۷ شاهد عرضه ی دو کنسول ذکر شده خواهیم بود. همچنین قیمت میکرو کنسول Sega Genesis Flashback و میکرو کنسول Atari Flashback 8 Gol نیز جزو مواردی است که سازنده هنوز به آن نپرداخته است و اعلام کرده که در اواخر ماه جولای، اطلاعاتی حول این موضوع منتشر خواهد شد.

میکرو کنسول Sega Genesis Flashback شامل ۸۵ بازی است که از میان آن ها می توان به بازی Sonic & Knuckles، بازی Mortal Kombat II، بازی Mortal Kombat III، بازی Phantasy Star II و بازی Comix Zone اشاره کرد. برای مشاهده ی لیست کامل بازی های این کنسول می توانید به آتاری اولین اطلاعات از کنسول جدید خود به نام Ataribox را منتشر کرد. کمپانی سازنده اعلام کرده است که بازی های این کنسول ترکیبی از بازی های کلاسیک و بازی های امروزی خواهند بود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818821

خبر فوق مربوط به رسانه زومجی می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم