خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
دکتر گیلاسی

در مسابقات فوتسال و بسکتبال دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، ۲۳ تیم از ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی در این مسابقات حضور دارند.

به گزارش مفدا کاشان، دکتر حمیدرضا گیلاسی؛ معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در گفتگو با خبرنگاران گفت: با توجه به پتانسیل ورزشی و امکانات موجود از قبیل سایر امکانات از قبیل مجموعه تربیت بدنی، خوابگاه و سلف و نزدیکی سه مجموعه پس از بازدید سرپرست اداره ورزش‌های قهرمانی وزارتخانه از مجموعه امکانات دانشگاه این میزبانی به دانشگاه واگذار شد.

وی معرفی شهر کاشان، ترویج ورزش و اصلاح زیرساختها را از امتیازات میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برشمرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه این بازی‌ها رسما ازساعت ۸ روز چهارشنبه ۴ مرداد ماه در سالن سرپوشیده تربیت بدنی دانشگاه آغاز خواهد و تا روز سه شنبه ۱۰ مردادماه ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: طبق مذاکرات صورت گرفته و هماهنگی های انجام شده بازی‌های فوتسال در نوبت صبح و بسکتبال در نوبت عصر برگزار خواهد شد.

گیلاسی در ادامه افزود: در مجموع ۲۳ تیم شامل ۱۵ تیم فوتسال و ۸ تیم بسکتبال در این مسابقات از ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی حضور دارند که از میان تیم های شرکت کننده در هر رشته، ۴ تیم جهت حضور در مسابقات المپیاد قهرمانی دختران که شهریور ماه جاری به میزبانی شهرکرد برگزار می شود انتخاب خواهند شد و مراسم قرعه کشی تیم ها نیز سه شنبه سوم مرداد ماه از ساعت ۲۱ با حضور مسئولین دانشگاهی، سرپرستان و مربیان تیم های شرکت کننده، سرپرست ورزش‌های قهرمانی وزارت بهداشت، مسئولین ورزشی معاونت فرهنگی و دانشجویی و رییس اداره ورزش‌های قهرمانی شهرستان کاشان در سالن دکتر محمدقریب دانشکده پزشکی برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه کمیته اسکان دانشگاه از روز سوم مرداد ماه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر آماده پذیرش تیم ها خواهد بود گفت: کلیه تیم ها به همراه مربی در خوابگاه دخترانه الزهرا (س) اسکان داده می شوند، همچنین اسکان سرپرستان و مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌ها در مجموعه سایت مسکونی دانشگاه خواهند بود.

گیلاسی در خصوص محل تامین بودجه مسابقات گفت: بخشی از بودجه مسابقات از محل سرانه درآمدهای اختصاصی دانشگاه و بخشی دیگر به صورت عقد قرارداد از وزارتخانه تامین خواهدشد.

وی در خصوص آمادگی تیم های فوتسال و بسکتبال دانشگاه گفت: تیم فوتسال و بسکتبال دانشگاه دوره های آمادگی جسمانی را طی کرده و هر کدام چندین مسابقه تدارکاتی برگزار نموده اند و تیم ها در مجموع در آمادگی خوبی به سر می‌برند. گیلاسی اظهار امیدواری کرد: تیم ها به مسابقات سیزدهمین دوره المپیاد قهرمانی دختران دانشگاه‌های علوم پزشکی راه یابند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ادامه اذعان داشت: برای تیم های شرکت کننده در ۴ روز اول مسابقات، برنامه کاشان گردی و بازدید از امکان تاریخی کاشان و همچنین استفاده روزانه از استخر دانشگاه را در نظر گرفته‌ایم.

گفتنی است، مراسم اختتامیه این مسابقات ۱۰ مرداد ماه در سالن تربیت بدنی دانشگاه با حضور مسئولین دانشگاهی و شهری برگزار خواهد شد و به تیم های برگزیده کاپ، مدال، لوح تقدیر و جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818820

خبر فوق مربوط به رسانه مفدا می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم