کتاب سکه های ماشینی قاجار
تاریخ دریافت خبر:
سرمربی تیم فوتبال استقلال تا چند روز آینده تکلیف دو بازیکنی را که قرار است از فهرست این تیم خارج شوند، مشخص خواهد کرد. به گزارش تسنیم، علیرضا منصوریان باید برای فصل جدید لیگ برتر نام دو بازیکن را از فهرست استقلال خارج کند. یکی از بازیکنانی که نام او از لیست خارج خواهد شد محسن کریمی است که تا سه ماه دیگر شرایط بازی را ندارد. خروج او از لیست استقلال قطعی شده، ولی هنوز تکلیف دیگر بازیکنی که قرار است از فهرست این تیم خارج شود، مشخص نیست.

حرایر مگویان و یعقوب کریمی دو گزینه ای هستند که منصوریان قرار است از بین آنها یک نفر را در لیست خروجی قرار دهد. تا قبل از مشخص نشدن وضعیت رابسون جانواریو، گمانه زنی ها به این مربوط می شد که مگویان از استقلال خواهد رفت، ولی حالا این احتمال وجود دارد که دومین گزینه منصوریان برای رفتن از استقلال یعقوب کریمی باشد.

کادر فنی استقلال معتقد است که این تیم باید در فصل جدید چهار دفاع میانی داشته باشد. آنها اگر مگویان را از لیست خارج کنند فقط سه دفاع میانی خواهند داشت به همین دلیل نظر اکثر اعضای کادر فنی استقلال این است که مگویان در این تیم بماند. این درحالی است که اگر این مدافع ارمنستانی از استقلال برود طبیعتاً این باشگاه برای پرداخت دستمزد او با مشکل مواجه خواهد شد.

برهمین اساس یعقوب کریمی گزینه ای است که منصوریان به خارج کردن او از فهرست استقلال فکر می کند. این درحالی است که آبی پوشان در سمت چپ میلاد زکی پور و آرمین سهرابیان را در اختیار دارند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818810

خبر فوق مربوط به رسانه الف می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم