خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ مدیر حوزه های علمیه کشور در دیدار با معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: تبلیغ در عصر حاضر دارای موانع و دشواری هایی است که کار تبلیغ را سخت می کند. باید موانع را شناسایی کنیم و از بین ببریم تا تبلیغ دین پیش برود و گرنه کار پیشرفتی نخواهد کرد.

«آیت الله علیرضا اعرافی» در این دیدار ضمن تقدیر از فعالیت های دفتر تبلیغات اسلامی در زمینه تبلیغ و گسترش معارف دینی بیان داشت: بنده از آنچه در دفتر تبلیغات اسلامی صورت می گیرد چه در حوزه محتوایی و چه در حوزه توزیع، ترویج و اشاعه پیام دین تشکر میکنم. گزارش هایی که داده شد خوب و راهگشا بود ولی عرصه فضای مجازی دارای ابعاد گسترده و عمیق است که باید بصورت دقیق به آن پرداخته شود.

مدیر جامعه المصطفی افزود: آسیب های روحانیت از چیزهایی است که کمتر به آن پرداخته شده است، با توجه به آسیب های موجود باید برنامه ریزی های دقیقی صورت بگیرد.

وی با اشاره به دشواری ها و موانع تبلیغ دین در عصر ارتباطات تصریح کرد: تبلیغ در عصر حاضر دارای موانع و دشواری هایی است که کار تبلیغ را سخت می کند. بنده زمانی این موانع را در جلساتی تبیین کردم. باید موانع را شناسایی کنیم و از بین ببریم تا تبلیغ دین پیش برود و گرنه کار پیشرفتی نخواهد کرد.

امام جمعه قم گفت: امروزه بحث جغرافیای معرفتی دنیا هم در کنار جغرافیای سرزمینی مهم است، باید ذات کار شما در دفتر تبلیغات اسلامی به صورت بین المللی باشد.

وی با تاکید بر اهمیت کار تبلیغ مبلغان دینی اظهار داشت: هر ساله بر جامعه جوان کم تر مطلع از معارف دینی و قشر خاکستری افزوده می شود و این مباحث در غوغاهای سیاسی ذبح می شود. این نسل شاید پیام ما را به خوبی دریافت نکند، در اینجا کار ما حوزویان سخت می شود. باید تلاشمان در این عرصه بیش از پیش شود.

مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در پایان خاطرنشان کرد: اولویت های امسال مدیریت حوزه های علمیه در حدود ۴۰۰ عنوان است که در حال تهیه آن هستیم.

«آیت الله اعرافی» همچنین به معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: بسیاری از برنامه ها باید با حضور شما جلو برود و رویکردهای شما در عرصه های گوناگون تبلیغ باید تعیین و مشخص شود.

................
پایان پیام/ 313


در همین رابطه بخوانید