خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
برانکو آب پاکی را روی دست همه ریخت سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه امروز با مسئولان باشگاه درباره موارد مختلفی صحبت کردیم. به گزارش افکارنیوز،

برانکو ایوانکوویچ بعد از جلسه اش با مسئولان گفت: بعد ازحدود 15 روز که جلسه نداشتیم امروز جلسه ای برگزار کردیم و در این جلسه درباره موارد مختلفی به صحبت پرداختیم. صحبت درباره اردوی اوکراین، وضعیت تیم، دربی و مسائل دیگر مواردی بود که درباره آن صحبت کردیم.

برانکو درباره اینکه دربی در برگزار می شود یا نه، تصریح کرد: دربی برگزار نمی شود و ما قطعا در سوپرجام ساعت 9 شب خواهیم کرد.

وی درباره وضعیت گادوین منشا اظهار داشت: او یک مشکل جزئی دارد و خیلی موضوع حادی نیست. البته باید یک کوچکی انجام دهد که به همین منظور شاید حدود 20 روزی همراه ما نباشد اما قطعا کارش را با ما ادامه خواهد داد.

سرمربی تیم درباره وضعیت تیم نفت و اینکه گفته می شود این تیم شرایط خوبی ندارد، گفت: نفت را رها کنید، این حرف ها درست نیست. هر تیمی مقابل ما به میدان می آید انگیزه زیادی دارد و با انگیزه به مصاف ما می آید. اتفاقا بازی با خیلی هم سخت و خطرناک است. با این حرف ها من فریب نمی خورم. تیم ها مقابل ما با سرعت 200 کیلومتر در ساعت می دوند. ما فریب این مسائل را نمی خوریم. همه تیم ها با انگیزه بسیار بیشتری روبروی ما حاضر می شوند.

برانکو درباره دیدار هفته اول مقابل فولاد، خاطرنشان کرد: در هفته های ابتدایی تیم ها آن شرایط مناسب را ندارند. ما فصل گذشته در هفته دوم به مصاف این تیم رفتیم و با آنها به تساوی رسیدیم. به هر حال هفته های ابتدایی بسیار سخت است و ما سعی می کنیم هفته به هفته جلو می رویم و استراتژی ما به همین شکل است.

برانکو در پایان در خصوص تمرین فردای پرسپولیس اعلام کرد: ضمن عذرخواهی از تمرین فردا پشت درهای بسته خواهد بود.