کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
رئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: رأی بسیار بالای طرح مقابله با آمریکا با وجود عقاید سیاسی متفاوت نشان می دهد که در مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا همه یک صدا هستند. به گزارش ندای انقلاب، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه (۲۷ تیر ۹۶) پس از تصویب یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه طی سخنانی، اظهار داشت: این طرح با رأی بسیار بالایی تصویب شد، البته چند نفر از موافقان نزد بنده آمدند و گفتند که دستگاه آنها برای رای دهی دارای اختلال شده بود.

وی افزود: این رأی بسیار بالا عزم ملت ما را در مبارزه با آمریکا نشان می دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی که عقاید سیاسی متنوعی وجود دارد کاملاً در این رأی گیری -که در مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا است- همه یک صدا هستند.

وی ادامه داد: با رأی بسیار بالا و استثنایی این طرح، باید آمریکایی ها این پیام را به درستی درک کنند که این کارهایی که می خواهید انجام دهید مقابله با ملت ایران است و مجلس شورای اسلامی با همه وجود در مقابل اقدامات آنها خواهد ایستاد.

لاریجانی همچنین عنوان کرد که دو نفر از مخالفان نیز به بنده گفتند که «ما با اصل طرح موافقیم و بر این عقیده هستیم که نیاز به تقویت دارد» که امیدواریم با بررسی کمیسیون های اصلی این طرح تقویت شود.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از اظهارات علی لاریجانی یک صدا شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

منبع : فارس

انتهای پیام/

در همین رابطه بخوانید


گزارش:

منبع خبر (ندای انقلاب) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «مجلس با همه وجود مقابل اقدامات آمریکا خواهد ایستاد/ در مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا همه یک صدا هستیم» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.