ایران آنتیک

شباهت‌های سینمای ایران با پراید

تاریخ دریافت خبر:

میزان: بازیگر فیلم ملک سلیمان گفت: پرفروش ترین ماشین مورد خرید در ایران را در نظر بگیرید. آیا این خودرو استانداردهای لازمه را دارد؟ آیا میزان مرگ و میر بالای سالانه به علت بد بودن آن نیست؟

 امین زندگانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها پخش سریال "پرستاران" را در تلویزیون دارد، درخصوص سایر فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: در حال حاضر بازی در نمایش  "بنگاه تئاترال" را در تماشاخانه سنگلج پشت سر می‌گذارم. در این نمایش با عزیزانی همچون ایرج راد، میرنادر مظلومی و محمود بصیری و سعید امیر سلیمانی همبازی هستم.

وی درباره فعالیت‌های خود در تلویزیون و سینما افزود: اواخر خرداد ماه امسال بازی در سریال پرستاران را تمام کردم که در حال پخش است و در مورد سینما هم هنوز کاری را برای بازی انتخاب نکرده‌ام. ابتدای سال دو فیلمنامه در مورد دفاع مقدس و فیلمنامه کودک پیشنهاد شد اما تصمیم گرفتم که در آنها بازی نکنم.

بازیگر فیلم "ملک سلیمان" درباره کم‌کاری خود در سینما تصریح کرد: صادقانه بگویم کلاً خیلی پیشنهاد کار سینمایی ندارم. به همین علت زیاد فعال نیستم. بالاخره من بازیگری با تجربه‌ای تعریف شده هستم و باید نقش به من پیشنهاد شود زیرا من نمی‌توانم به دنبال نقش بروم.

وی در همین راستا ادامه داد: البته درصد تولیدات سینما نسبت به سالهای قبل پایین آمده است و کارهایی که پیشنهاد می‌شوند هم در درجه اول از لحاظ فیلمنامه خوب نیستند یا اگر کار خوبی بوده به من پیشنهاد نشده است. برای من شخصیت پردازی و عمق نقش مهم است و این دو سال نقشی وسوسه انگیز و دندان‌گیر به من ارائه نشده است.

بازیگر فیلم شهرآشوب با اشاره به فروش میلیاردی برخی فیلم‌ها تاکید کرد: پرفروش ترین ماشین مورد خرید در ایران را در نظر بگیرید. آیا این خودرو استانداردهای لازمه را دارد؟ آیا میزان مرگ و میر بالای سالانه به علت بد بودن آن نیست؟ اما همچنان تولید شده و همچنان خریداری می‌شود. سینما هم همین است و بدون شک فروش بالا نشان دهنده کیفیت و موفقیت واقعی یک اثر نیست.

زندگانی سینما را سرگرمی مردم خواند و خاطرنشان کرد: مردم برای داشتن سرگرمی به سینما روی می آورند و البته درست است زیرا یکی از جنبه‌های اصلی سینما سرگرمی است، ولی سینما کمدی این روزها متاسفانه خوراک خوبی برای مردم تهیه ندیده است. فرهنگ مردم خوراک مغذی می خواهد و آثار کمدی حال حاضر نمی‌توانند این خوراک را تامین کنند.

--------------------------------------------------------------------------

تذکر: کاربر محترم! انتشار مطالب دیگر رسانهها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی‌باک لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "" یا پل ارتباطی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، منتشر گردد.

Y1399698951

------------- با کلیک بر روی لینکهای ذیل تمامی روزنامه‌های کشور را رایگان مطالعه کنید -------------

روزنامه‌های عمومی | روزنامه‌های اقتصادی | روزنامه‌های ورزشی | سایر روزنامه‌ها| هفته‌نامه و ماهنامه | نشریات استانی