خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
اخبار بانک: سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از کشف ۵۰۰ میلیارد تومان دارایی‌های جدید مؤسسه کاسپین خبر داد. به گزارش اخبار بانک، رحیم زارع سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، از تهیه طرح دوفوریتی برای ساماندهی مؤسسات مالی و اعتباری در کمیسیون اقتصادی پارلمان خبر داد و گفت: در صورت تصویب نهایی این طرح، مؤسسات مالی و اعتباری مشکل دار ذیل بانک های معتبر قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه "در حال بررسی این طرح هستیم"، ادامه داد: در این طرح به دنبال تعیین تکلیف سپرده گذاران هستیم تا هرچه سریع تر مشکلات ایجادشده، برطرف شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تأکید بر اینکه مردم نیز باید در نظام بانکی سپرده گذاری کنند، افزود: به دلیل اینکه برخی از مدیران مؤسسات مالی که امروز دچار مشکلات شده اند دارای سواد پولی و مالی نیستند برای سپرده گذاران مشکلات فراوانی ایجاد کرده اند.

زارع با اعلام اینکه بدهی مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین حدود ۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان است، اضافه کرد: تاکنون ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان از دارایی های این مؤسسه شناسایی شده است.

وی با بیان اینکه اخیراً حدود ۵۰۰ میلیارد تومان از دارایی های جدید این مؤسسه مالی و اعتباری کشف شده، اظهار داشت: نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در حال شناسایی اموال و املاک این مؤسسه مالی و اعتباری هستند تا از طریق فروش آنها مشکلات سپرده گذاران حل شود.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818718

خبر فوق مربوط به رسانه اخبار بانک می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم