خرید کتاب سکه طلاایران آنتیک
تاریخ دریافت خبر:
پشت‌پرده اصرار اسپانسر برای برگزاری دربی

آنچه بدیهی است اینکه اسپانسر با علم به این موضوع که دیدار سوپرجام 30 تیر برگزار می‌شود اقدام به تغییر زمان دربی از 25 تیر به 31 تیر کرد آن هم به دلیل اینکه به گفته خودش درآمدزایی بیشتری داشته باشد.

به گزارش پارس نیوز،

با وجود اعلام و تأکید سازمان لیگ بر برگزاری دیدار سوپرجام بین تیم های پرسپولیس و نفت تهران در تاریخ 30 تیرماه، اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس همچنان می گوید دربی اروپایی 31 تیر در شهر بیله فلد آلمان برگزار می شود.

آنچه بدیهی است اینکه اسپانسر با علم به این موضوع که دیدار سوپرجام 30 تیر برگزار می شود اقدام به تغییر زمان دربی از 25 تیر به 31 تیر کرد آن هم به دلیل اینکه به گفته خودش درآمدزایی بیشتری داشته باشد.

با این حال بی نظمی ها و عدم هماهنگی ها از سوی اسپانسر سبب شد سازمان لیگ قویاً اعلام کند ساعت 21 روز 30 تیر پرسپولیس و نفت در ورزشگاه آزادی به میدان می روند. با این وجود اسپانسر همچنان به برگزاری دربی اصرار دارد و این اتفاق در حالی رخ داده که شنیده شده برخی نهادهای امنیتی با برگزاری این مسابقه مخالفت کرده و به صورت رسمی این موضوع را به اطلاع فدراسیون فوتبال رسانده و اعلام کرده اند برگزاری بازی در آلمان از لحاظ امنیتی با مشکلاتی مواجه است.

ضمن اینکه اسپانسر در حالی ادعا می کند با وزارت امور خارجه هماهنگی هایی انجام شده که بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه گفته بود هیچ گونه هماهنگی با این وزارتخانه برای برگزاری دربی انجام نشده است.

در عین حال گفته شده یکی از مدیران بلندپایه ورزش ایران با حمایت از اسپانسر سرخابی ها به فدراسیون فوتبال فشار آورده که دربی باید حتما برگزار شود. این فرد بنا به دلایلی که ارتباطی به ورزش ندارد خواهان برگزاری دربی شده است.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818689

خبر فوق مربوط به رسانه پارس نیوز می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم