خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
عطامحمد نور نیز به گزارش هواپیمای حامل جنرال دوستم واکنش نشان داد

به دنبال گزارش ها در مورد احتمال سفر جنرال دوستم به مزارشریف و عدم اجازه برای نشست هواپیمای حامل او، عطامحمد نور، والی بلخ نیز این گزارش ها را رد کرده، اما تأکید نموده که هیچ ممانعت قانونی برای سفر معاون اول ریاست جمهوری وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری صدای افغان(آوا)، پیش از این دفتر معاونت اول ریاست جمهوری و نزدیکان جنرال دوستم نیز سفر او به مزارشریف را تکذیب کرده اند.

در یک پیام عطامحمد نور، والی بلخ آمده است: "قرار بود شام روز دوشنبه ۲۶ سرطان، شماری از مسئولان و مهندسان مؤسسه تیکای ترکیه به عنوان مهمانان خاص من به مزارشریف بیایند و کار اعمار خانقاه سلطان العلما خواجه بهاءالدین ولد، پدر مولانا جلال الدین محمد بلخی را افتتاح نمایند که طیاره حامل ایشان به دلیل مشکل فنی نتوانست در میدان هوایی بین المللی مولانا جلال الدین محمد بلخی، نشست نماید و برگشت نمود".

در ادامه این پیام والی بلخ آمده که "خبرهای پخش شده در شماری از رسانه ها و صفحات اجتماعی مبنی بر این که طیاره حامل سترجنرال عبدالرشید دوستم، معاون اول ریاست جمهوری به میدان هوایی بین المللی مولانا جلال الدین محمد بلخی اجازه نشست پیدا نکرد، عاری از حقیقت است".

آقای نور افزوده است: "معاون اول ریاست جمهوری در حال حاضر در ترکیه به سر می برد و هرگاه قصد سفر به کشور را داشته باشد، هیچ ممانعت قانونی برای سفر موصوف وجود ندارد".

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818682

خبر فوق مربوط به رسانه آوا پرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم