خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
فراخوان

فراخوان بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” نماز و فضای مجازی” از سوی ستاد اقامه نماز اعلام شد.

به گزارش تهران نیوز ، ستاد اقامه نماز در راستای برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان ” نماز و فضای مجازی” و به منظور جریان سازی و نهضت تولید محتواهای متنوع در زمینه نماز و توزیع در بین مخاطبان ، فراخوان برگزار می نماید.

در این فراخوان آمده است که: فضای مجازی فرصتی است کم نظیر که می توان محتوای مورد نیاز فرهنگی را در قالب های متنوع، جذاب و زیبا بر اساس ذائقه مخاطب در سریع ترین زمان ممکن به میلیون ها مخاطب در سراسر جهان منتقل نمود. 

ستاد اقامه نماز با صدور این فراخوان از همه علاقه‌مندان بخصوص نخبگان و متخصصین فضای مجازی دعوت کرده تا در این فراخوان شرکت نموده و قدمی در جهت رشد و توسعه اقامه نماز در جامعه بردارند.

گفتنی است «شناسایی، سازماندهی، تشویق و ترغیب فعالان فضای مجازی در زمینه ترویج نماز» « تولید و نشر محتواهای فاخر نمازی در فضای مجازی » « ایجاد بانک ایده و تجربیات مؤفق در زمینه تولید و توزیع محتواهای نماز در فضای مجازی» به عنوان اهداف این فراخوان اعلام شده اند.

همچنین تولید محتوای نمازی برگرفته از آیات و روایات در قالب « آثار نمایشی (پویانمایی، موشن گرافیک ، رئال، گیف) » « طرح های گرافیکی (تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک) » « پادکست های صوتی» و « استیکرهای نمازی» به عنوان محورها و موضوعات این فراخوان مطرح شده اند.

از سایر محورها ی این فراخوان می توان به تولید نرم افزار های تلفن همراه و رایانه ای شامل بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی و چند رسانه ای و توزیع و نشر محتواهای نمازی در قالب « شبکه سازی موضوع نماز در شبکه های اجتماعی در بین اشخاص حقیقی و حقوقی( وبگاه ها و نرم افزارهای تعاملی تلفن همراه) » « نشر محتواهای نمازی از طریق ساخت وب سایت های تخصصی نماز » «ایجاد کانال ها و گروه های تخصصی نماز در نرم افزارهای پیام رسان تلفن همراه» «اشتراک گذاری و باز نشر محتوای نمازی در وبگاه ها و شبکه های اجتماعی تحت وب و نرم افزار های تعاملی تلفن همراه» اشاره کرد.

لازم به ذکر است در این فراخوان با تاکید بر ارسال «ایده ها و تجربیات مؤفق نمازی» آورده شده است که: به آثار برگزیده رتبه های اول تا سوم در هر موضوع از محورهای فراخوان ، هدایای نقدی به همراه لوح تقدیر تقدیم خواهد شد.

گفتنی است شرکت کنندگان می‌توانند تا پانزدهم آبان ماه سال‌جاری ثبت نام و آثار را از طریق سامانه www.namazportal.ir ارسال کنند.

شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به تهران- خیابان انقلاب – خیابان قدس- نبش خیابان ایتالیا- پلاک ۹۸- ستاد مرکزی اقامه نماز- دبیرخانه دائمی اجلاس های سراسری نماز مراجعه و یا با شماره تماس ۸۸۹۹۵۸۸۳-۸۸۹۹۵۸۷۸ – ۰۲۱ و سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۸۶۲۸ ارتباط برقرار کنند.

انتهای متن/*

در همین رابطه بخوانید