خرید سکه کلکسیونی
تاریخ دریافت خبر:
علی لاریجانیرئیس مجلس شورای اسلامی، گفت: رأی بسیار بالای طرح مقابله با آمریکا با وجود عقاید سیاسی متفاوت نشان می دهد که در مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا همه یک صدا هستند.

به گزارش قدس آنلاین، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی امروز سه‌شنبه (۲۷ تیر ۹۶) پس از تصویب یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه طی سخنانی، اظهار داشت: این طرح با رأی بسیار بالایی تصویب شد، البته چند نفر از موافقان نزد بنده آمدند و گفتند که دستگاه آنها برای رای دهی دارای اختلال شده بود.

وی افزود: این رأی بسیار بالا عزم ملت ما را در مبارزه با آمریکا نشان می‌دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در مجلس شورای اسلامی که عقاید سیاسی متنوعی وجود دارد کاملاً در این رأی‌گیری -که در مقابله با اقدامات ماجراجویانه آمریکا است- همه یک صدا هستند.

وی ادامه داد: با رأی بسیار بالا و استثنایی این طرح، باید آمریکایی‌ها این پیام را به درستی درک کنند که این کارهایی که می‌خواهید انجام دهید مقابله با ملت ایران است و مجلس شورای اسلامی با همه وجود در مقابل اقدامات آنها خواهد ایستاد.

لاریجانی همچنین عنوان کرد که دو نفر از مخالفان نیز به بنده گفتند که «ما با اصل طرح موافقیم و بر این عقیده هستیم که نیاز به تقویت دارد» که امیدواریم با بررسی کمیسیون های اصلی این طرح تقویت شود.

به گزارش قدس آنلاین، نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از اظهارات علی لاریجانی یک صدا شعار «مرگ بر آمریکا» سر دادند.

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818618

خبر فوق مربوط به رسانه قدس آنلاین می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم