ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
درآمد ۱۰۰ میلیون یورویی رئال مادرید از فروش دنیلو و موراتا ترکیب رئال مادرید در فصل آینده تقریبا مشخص شده است اما دنیلو و موراتا دو بازیکن ناراضی رئال مادرید هستند که به جدایی فکر می کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،دنیلو و موراتا پیشنهادات نسبتا خوبی در فصل نقل و انتقالات تابستانی دارند. هر دو بازیکن نگران هستند که با نیمکت نشینی در فصل آینده در رئال شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهند و به همین علت می خواهند شانس های خود را در تیم دیگری جستجو کنند.

میلان در حال حاضر با پیشنهاد ۷۰ میلیون یورویی به سراغ خرید موراتا آمده است. روسونری ها از ابتدای تابستان شرایط خرید آلوارو را زیر نظر داشتند و با منتفی شدن انتقال مهاجم اسپانیایی به یونایتد، فشارها را برای خرید وی افزایش داده اند. میلان ولخرج ترین تیم نقل و انتقالات تابستانی بوده و حالا می خواهد با خرید یک مهاجم ترکیبش را تکمیل کند. اوبامیانگ و بلوتی دیگر گزینه های این تیم هستند. چلسی دیگر مشتری موراتاست چرا که کونته این بازیکن را جانشین ایده آل برای کاستا می داند.

دنیلو نیز پس از دو فصل حضور در رئال مادرید به جدایی فکر می کند. این بازیکن با نیمکت نشینی در رئال شانس حضور در تیم ملی برزیل را از دست داده است و به همین خاطر پیشنهادات منچسترسیتی و چلسی را زیر نظر گرفته است. هر دو تیم حاضرند برای خرید این بازیکن ۳۰ میلیون یورو بپردازند. دنیلو در سال ۲۰۱۵ با مبلغ ۳۱،۵ میلیون یورو از پورتو به رئال مادرید ملحق شده بود.

انتهای پیام/