کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
به گزارش صدای ایران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، این هتل پنج ستاره که با سرمایه گذاری 1 هزار و 740 میلیارد ریالی بخش خصوصی در جزیره کیش ساخته شده است ششمین طرح عمرانی و گردشگری که عصر امروز و با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، عباس آخوندی وزیر راه و شهر سازی، اکبر ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و علی اصغر مونسان مدیر عامل و ریس هیات مدیره سازمان منطقه آزاد کیش به بهره برداری رسید.

هتل 5 ستاره ویدا با زیر بنای 17 هزار و 800 متر مربع در زمینی به مساحت 7 هزار و 500 متر مربع ساخته شده است. این هتل 5 ستاره با معماری زیبا و با هدف افزایش ظرفیت پذیرش مسافر و ارتقاء سطح خدمات گردشگری در جزیره کیش ساخته شده و دارای 144 اتاق و 320 تخت اقامتی است. که در مدت زمان 48 ماه ساخته شده و به بهره برداری رسیده است.

بهره برداری از 7 طرح عمرانی، گردشگری و اقتصادی در جزیره کیش و همچنین بهره برداری از فرودگاه و بندرگاه هندورابی و بازدید از روند اجرای چندین طرح در دست اجرا در منطقه از برنامه های سفر دو روزه معاون اول رئیس جمهور به جزیره کیش است.

مجموعه فرهنگی و تفریحی آوای خلیج فارس با بزرگترین آبنمای موزیکال دریایی آخرین طرح گردشگری است که امروز و در نخستین روز سفر معاون رییس جمهور به جزیره کیش به طور رسمی به بهره برداری می رسد.

فردا نیز فرودگاه و بندرگاه هندورابی با حضور دکتر جهانگیری به بهره برداری خواهد رسید.