خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:

نوید طاهری پور در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال اکسین البرز در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به سیاست های کلی قرار نبود در مسابقات شرکت نماییم اما پس از جلسات متعددی که با مسئولین استان البرز و مالک باشگاه داشتیم در کمتر از یکماه شروع به مسابقات تصمیم نهایی برای حضور در فصل جدید رقابتها گرفته شد.

مدیرعامل اکسین البرز بیان داشت: زمان زیادی را برای شروع تمرینات از دست داده ایم اما با تصمیم اعضای هیات مدیره هدایت تیم به علی لطیفی سپرده شد تا روزهای خوبی که با وی در لیگ ٢ سپری کرده ایم را مجددا تکرار نماییم.

ایشان با بیان اینکه در پایان فصل از چند استعداد جدید رونمایی می کنیم ، ادامه دادند: با استارت تمرینات و با توجه به اینکه باشگاهها یارگیری خود را انجام داده اند و محدودیت زیادی در جذب بازیکن داشتیم اما علی لطیفی توانست در کمتر از ٤٨ ساعت بازیکنان خوب و مستعدی را جذب نماید و عملکرد ایشان برای باشگاه راضی کننده بوده است.

طاهری پور اذعان داشت: با توجه به اینکه زمان زیادی را از دست داده ایم اما تلاش کادرفنی و بازیکنان ستودنی است. آنها در دو نوبت صبح و عصر تمرینات پرفشاری را پشت سر می گذارند تا خود برای شروع فصلی سخت و فرسایشی مهیا نمایند.

مدیرعامل اکسین در پایان در خصوص قرعه کشی مسابقات که بزودی انجام می شود نیز اظهار داشتند: برای تیمی که هدفی مشخص دارد قرعه مهم نیست ، همه ما می دانیم کار سختی پیش روی داریم اما به چیزی جز قهرمانی و صعود فکر نمی کنیم .


لینک کوتاه: betanews.ir/n/818483

خبر فوق مربوط به رسانه دی اسپورت می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم