خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: اقدامات متقابل ایران علیه آمریکا پلکانی خواهد بود/ نیروی قدس سپاه در دفاع از انسانیت مقابل تروریست‌ها ایستاد

عضو کمیسیون امنیت ملی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را بخش کوچکی از شمشیر بٌران ایران خواند و گفت: در اقدامات متقابل به شکل پلکانی عمل خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، کاظم جلالی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در دفاع از تقاضای یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه گفت: لازم است نمایندگان واکنش همگرایانه ای نسبت به طرح هایی که از سوی کنگره آمریکا علیه ایران تصویب می شود، داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه پس از برجام به عکس تصورات رفتار آمریکایی ها در قبال ایران به سمت عقلانیت پیش نرفت و بیش از 60 طرح علیه ایران مطرح شد، گفت: آمریکایی ها هر روز طرح های ضد ایرانی و با مضمون تشدید تحریم ها مطرح می کنند البته ملت ایران نشان داده در برابر استیلا طلبی ها مقاوم است.

جلالی در ادامه گفت: همان زمان که مذاکرات برجام در جریان بود، عده ای در آمریکا می گفتند که تحریم ها ایران را به پای میز مذاکرات کشانده اما رئیس جمهور وقت آمریکا به صراحت گفت که تحریم ها تاثیر چندانی در وضعیت اقتصادی ایران نداشته و علت حضور ایران در مذاکرات نیست.

وی سپاه پاسداران را نهادی مقدس و انقلابی خواند و با تصریح بر اینکه به رغم بگومگوهای داخلی، سپاه خط قرمز همه خانواده انقلاب است، اظهار داشت: نیروی قدس نیرویی رهایی بخش و ضد تروریست است.

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: در همین منطقه ما از آشوریان، مسیحیان تا همه طوایف و ادیان مورد هجمه تروریست ها قرار گرفتند اما آن کسی که از انسانیت دفاع کرد نیروی قدس بود.

وی با ذکر این نکته که همه فراکسیون های عمده مجلس در تهیه طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه نقش داشتند به تشریح بخش های مختلف طرح پرداخت و افزود: در بحث مجازات ها و اقدامات متقابل به شکل پلکانی عمل می کنیم و اگر آمریکایی ها اقدامات خصمانه را تداوم بخشند ما هم اقدامات متقابل را تشدید خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه را بخش کوچکی از شمشیر بران نظام جمهوری اسلامی ایران خواند و ابراز امیدواری کرد که آمریکایی ها به جای شعار تغییر رژیم به تغییر رفتار خود بپردازند.

انتهای پیام/


گزارش:

منبع خبر (فارس نیوز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «اقدامات متقابل ایران علیه آمریکا پلکانی خواهد بود/ نیروی قدس سپاه در دفاع از انسانیت مقابل تروریست‌ها ایستاد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.