خرید کتاب سکه طلا
تاریخ دریافت خبر:
کنفرانس-ملی-فرماندهی-عملیات-اطفاء-حریق-آغاز-به-کار-کرد

در دانشگاه علم و فرهنگ:

کنفرانس ملی فرماندهی عملیات اطفاء حریق آغاز به کار کرد

سیناپرس: اولین کنفرانس ملی فرماندهی عملیات اطفاء حریق با حضور رئیس جهاد دانشگاهی، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات شهرداری تهران و جمعی از کارشناسان داخلی و خارجی، از صبح امروز (سه شنبه) آغاز به کار کرد.

در ابتدای مراسم، دکتر محمدحسین ایمانی خوشخو، رئیس دانشگاه علم و فرهنگ در سخنانی گفت: دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به یک نهاد علمی معتبر به نام جهاد دانشگاهی است؛ نهادی که تا چند روز آینده سی و هشتمین سالگرد تأسیس خود را برگزار می کند. (جهاد دانشگاهی) طی این سال های پر نشیب و فراز، در عرصه های مختلف علمی و پژوهشی، منشأ اثر و خدمت بوده و همچنان، پژوهشگران این نهاد در رشته های مختلف مشغول خدمت هستند.

ایمانی خوشخو افزود: ورود جهاد دانشگاهی به عرصه آموزش عالی با تأسیس این دانشگاه بوده است. مثل همه کارهای جهاد دانشگاهی، این نهاد همواره بدنبال کارهای برتر و غیرموازی با دستگاه های موجود بوده و این دانشگاه هم با همین سیاست تأسیس شد.

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ تأکید کرد: مطرح شدن بحث اطفای حریق در این دانشگاه یک بحث سمبلیک نیست؛ بلکه یک کار ریشه ای است. با تأسیس دپارتمان نفت و گاز طی 3 سال اخیر، جهاد دانشگاهی به عرصه آموزش نفت و گاز وارد شد و طی این چند سال، خوشبختانه توانسته است جای خود را در عرصه نفت و گاز کشور باز کند. درحال حاضر دانشجویان رشته ایمنی و حقوق نفت و گاز در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

 

درحال تکمیل...

لینک کوتاه: betanews.ir/n/818466

خبر فوق مربوط به رسانه سیناپرس می باشد و جستجوگر خبر بتانیوز صرفا آن را بازنشر کرده است. مشاهده در سایت منبع : لینک مستقیم