کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
آمریکا پیامدهای شلیک پلیس آمریکا به یک زن استرالیایی مقامات و همچنین فعالان سیاسی روز دوشنبه این سؤال را مطرح کرده اند که چرا دوربین نصب شده بر لباس پلیسی که به زن استرالیایی شلیک کرده، خاموش بوده است.

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، خبرگزاری رویترز (Reuters) با انتشار گزارشی به پیامدهای کشته شدن یک زن استرالیایی توسط پلیس آمریکا پرداخته است.


در این گزارش آمده است:
«تیراندازی پلیس مینیاپولیس به یک زن استرالیایی موجب افزایش سؤالات درباره دوربین های روی لباس پلیس ها شده است.

مقامات و همچنین فعالان سیاسی روز دوشنبه این سؤال را مطرح کرده اند که چرا دوربین نصب شده بر لباس پلیسی که به زن استرالیایی شلیک کرده، خاموش بوده است.

اظهارات شهردار مینیاپولیس درباره شلیک پلیس به زن استرالیایی

حتی نامزد آمریکایی این زن استرالیایی نیز از جزئیات تیراندازی به او بی اطلاع است. شهردار مینیاپولیس در مصاحبه مطبوعاتی خود اعلام کرده است که او نیز در رابطه با علت خاموش بودن دوربین های روی لباس پلیس سؤالاتی دارد که امیدوار است تا چند روز آینده پاسخ آن روشن شود.»

گفتنی است مینیاپولیس در سال های اخیر شاهد اعتراضات گسترده علیه خشونت و نژادپرستی پلیس آمریکا بوده است و حتی در جریان اعتراضات سال 2015، گروه موسوم به "زندگی سیاه پوستان مهم است" در اعتراض به تبرئه یک پلیس سفید پوست، پرچم آمریکا را در خاک این کشور به آتش کشیدند.