ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری فارس: باید به گسترش نیروی قدس و جمع‌آوری پایگاه‌های آمریکا در منطقه در طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا تاکید می‌شد

نماینده شاهین‌شهر در مجلس گفت: طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه پاسخگوی همه دشمنی‌های آمریکا نیست و باید قوی‌تر و محکم‌تر تهیه می‌شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه در جلسه علنی امروز سه شنبه (27 تیر 96) با تاکید بر اینکه همه مخالفان با این طرح موافق برخورد محکم تر با آمریکا بوده و این طرح را پاسخگوی همه دشمنی های این کشور نمی دانند، گفت: این طرح باید قوی تر و وسیع تر تهیه می شد.

وی با تاکید بر اینکه باید متناسب با آرمان ها و تراز انقلاب اسلامی با آمریکا مقابله کرد، اظهار داشت: آمریکایی ها هر وقت طرحی تصویب کردند ضمانت اجرایی هم در آن دیدند اما طرح یک فوریتی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه ضمانت اجرایی ندارد.

حاجی دلیگانی با یادآوری سرقت 6 میلیون دلار از اموال ملت ایران بر ضرورت بررسی راهکارهایی برای بازپس گیری این اموال تاکید کرد و گفت: باید در این طرح چنین راهکاری پیش بینی می شد.

وی ادامه داد: مگر خبر ندارید شرکت فاسد توتال با حمایت و چراغ سبز آمریکا در ایران سرمایه گذاری کرده است در حالی که سال ها به رغم قرارداد با ایران از عملیاتی کردن آن خودداری می کرد؟

نماینده مردم شاهین شهر با اشاره به اینکه طرح در دستور باید بر روی ائتلاف جبهه مقاومت در منطقه بیشتر تمرکز می کرد، گفت: در این طرح باید جمع آوری پایگاه های آمریکایی در منطقه دیده می شد.

وی با طرح این سؤال که چرا در طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه بر روی رزمایش موشکی و پرتاب ماهواره تاکید نشده است، خاطرنشان کرد: گسترش نیروی قدس در این طرح باید بیشتر مورد توجه قرار می گرفت تا ریشه تروریست ها کنده شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه حقوق بین الملل در این طرح کمتر دیده شده است، عنوان داشت: طرح باید قوی تر ارائه می شد تا با ضمانت بیشتری تصویب شود.

انتهای پیام/

در همین رابطه بخوانید


گزارش:

منبع خبر (فارس نیوز) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «باید به گسترش نیروی قدس و جمع‌آوری پایگاه‌های آمریکا در منطقه در طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا تاکید می‌شد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.